logo Go to Home Page

Pryže a plasty

Technické služby a řešení plynů pro všechny potřeby vašich procesů

Zpracovatelé pryží a plastů se při zlepšování svých procesů spoléhají na průmyslové zkušenosti Air Products, technologie a technické know-how. Prostřednictvím spolehlivých dodávek průmyslových plynů a řešení týkající se plynů vám můžeme pomoci zlepšit efektivitu, bezpečnost a ziskovost provozu.

Díky našim nejmodernějším laboratořím a desetiletím zkušeností s provozy průmyslových plynů a kryogenní technologie vám naši vysoce kvalifikovaní odborníci pomohou identifikovat oblasti pro možná zlepšení a navrhnout řešení, která vám mohou pomoci snížit náklady, zvýšit kvalitu či zkrátit dobu cyklu. V našich kryogenních zkušebnách jsme schopni v provozním měřítku na výrobních zařízeních zpracovat váš polotovar a určili tak možnosti realizace kryogenní technologie ve vašem procesu. Můžeme vám nabídnout řešení od kryogenního systému mletí a pískování až po vytvrzování pneumatik abychom vyhověli přesně vašim potřebám.  Naše řada aplikací pro kryogenní mletí a (kryogenní) pískování PolarFit® představuje jen několik z těchto technologií, které vám pomohou zvýšit vaši produktivitu. Zeptejte se Air Products… jsme tu pro vás.

Inovativní a úsporná řešení využívající technické plyny vám mohou pomoci:

  • Zvýšit produktivitu
  • Zkrátit doby výrobního cyklu
  • Zvýšit bezpečnost
  • Zjednodušit instalaci a spuštění zařízení
  • Snížit množství odpadu

Plyny

Naše plyny, které obvykle dodáváme v plynné a kapalné formě, umožňují zákazníkům v celé řadě průmyslových odvětví zlepšit kvalitu produktů, zvýšit produktivitu a zmenšit dopady na životní prostředí

Oxid uhličitý

Naše zkušené týmy díky znalostem oboru a aplikací umí zajistit dodávku a technologické řešení stlačeného nebo kapalného oxid uhličitý přesně podle Vašich potřeb.

Dusík

V plynné podobě je užitečný pro jeho inertní vlastnosti a jako kapalina je skvělý pro chlazení a mražení. Prakticky každý obor může těžit jeho jedinečných vlastností ať už zlepšením výnosů, optimalizací výkonu či zvýšením bezpečnosti provozu.

Chcete se dozvědět více o tom, jak Vám může kryogenika pomoci?

Kontaktujete Air Products a získejte skvělá řešení vašich procesních potřeb

KONTAKTUJTE NÁS

CENTRUM PODKLADŮ