logo Go to Home Page

Svařování

Vyšší produktivita, méně vadných výrobků a lepší pracovní prostředí

Procesní (ochranné) plyny Maxx® jsou jedinečnou řadou plynů, která poskytuje nejlepší kombinaci kvality, produktivity a bezpečnosti. 

Řada Maxx® byla navržena na základě přísných testů ve skutečných pracovních podmínkách.

Plyny Maxx® poskytují nejvyšší úroveň výkonu – včetně vyšší kvality svarů a rychlejšího svařování – pro maximální produktivitu, snížení výskytu vadných výrobků a zlepšení vašeho pracovního prostředí. Dosáhněte lepších výsledků při menším počtu vadných výrobků při svařování uhlíkové oceli, nerezové oceli, hliníku nebo vysoce výkonných slitin

Stáhněte si brožuru Maxx® Gases

Jaké plyny jsou k dispozici v sortimentu Air Products řady Maxx®?

Řada plynů Ferromaxx®
Pro rychlejší a čistší svařování uhlíkových ocelí
Řada plynů Inomaxx®
Maximální výkon při svařování nerezové oceli
Řada plynů Alumaxx®
Jeden plyn pro veškeré svařování hliníku

Podívejte se na výhody našeho sortimentu plynů Maxx®

Ať už svařujete, Air Products díky své inovativní řadě svařovacích plynů poskytuje vynikající výsledky. Vytvořeno tak, aby zvýšilo výkon jedinečnou kombinací svařitelnosti, kvality svaru a vyšších rychlostí svařování, dosáhnete lepších výsledků s menším výskytem vadných výrobků.

Jste připraveni na objednávku?

NAKOUPIT

Služba „Gastrak®“

Šetřete peníze, zvyšte produktivitu a zlepšete kvalitu. Ať už používáte lahve nebo přivádíte plyn ze zásobníků, služba Gastrak® vám může pomoci.

  • Snížení nákladů: Eliminuje předsvařovací ráz a snižuje nadměrný průtok plynu. Tím sníží Vaši spotřebu plynu.
  • Lepší kvalita: Udržování optimálního průtoku plynu zlepšuje kvalitu svaru a snižuje počet vadných výrobků.
  • Snadná instalace: Zařízení Gastrak® lze integrovat do stávajících i nových rozvodů plynu nebo je lze používat s tradičními lahvemi nebo lahvemi Integra®.

Podívejte se na video

CHCETE ZAHÁJIT UKLÁDÁNÍ?

Plán pro úspěch.

KONTAKTUJTE NÁS

Možnosti plynu

Svařování řezných plynů

Řada plynů, technologií a služeb v kovovýrobě, ať již jde o svařování, řezání, termické nástřiky, pájení natvrdo nebo drážkování.

Kyslík

Kromě použití jako respiračního plynu pro zdravotnické účely jsou jeho silné oxidační vlastnosti přínosem pro mnoho průmyslových odvětví. Pomáhá zlepšovat výtěžek, optimalizovat výkon, snižovat náklady a minimalizovat uhlíkovou stopu a to zejména v porovnání s jinými palivy.

Acetylén

Acetylen je primární palivo pro kyslíko-palivové svařování a je preferovaným palivem pro opravy a běžné řezání a svařování. Acetylen vytváří nejžhavější a nejkoncentrovanější primární plamen ze všech průmyslových palivových plynů.

Argon

Plynný i kapalný argon v různých čistotách a s různými možnostmi celosvětového dodání díky naší síti skladů a vzduch dělících zařízení.

Dusík

V plynné podobě je užitečný pro jeho inertní vlastnosti a jako kapalina je skvělý pro chlazení a mražení. Prakticky každý obor může těžit jeho jedinečných vlastností ať už zlepšením výnosů, optimalizací výkonu či zvýšením bezpečnosti provozu.

Helium

Inertní plyn pro kryogenní aplikace, přenos tepla, použití v ochranné atmosféře, pro detekci netěsností a plnění balónků.

Vodík

Je ceněný pro své reaktivní a ochranné vlastnosti a používá se v mnoha průmyslových odvětvích, jako je elektronika, potravinářství, sklářství, chemický průmysl, rafinérství a jiné. Jeho jedinečné vlastnosti můžete využít ke zlepšení kvality, optimalizaci výkonu a snížení nákladů.

Oxid uhličitý

Naše zkušené týmy díky znalostem oboru a aplikací umí zajistit dodávku a technologické řešení stlačeného nebo kapalného oxid uhličitý přesně podle Vašich potřeb.

CENTRUM PODKLADŮ