logo Go to Home Page

Automobilový průmysl

Inovativní řešení plynů, která mohou pomoci provozu v automobilovém průmyslu

Air Products nabízí průmyslové plyny, upravené plynné atmosféry, zařízení a technickou podporu pro výrobce automobilů a jejich dodavatelů, kteří zlepšují kvalitu produktů, snižují provozní náklady a zvyšují efektivitu výroby. Naše široké možnosti pomáhají našim zákazníkům uspět v konkurenčním globálním odvětví, které vyžaduje vysokou kvalitu a hodnotu, a současně čelit novým výzvám, pokud jde o úsporu paliva, vyšší spolehlivost, bezpečnost řidiče a chytré připojení. Naše společnost nabízí celou řadu vysoce výkonných a průmyslově standardních plynů (dusík, vodík, argon, hélium, kyslík, oxid uhličitý a plynné směsi) v lahvích nebo svazcích, kromě výroby plynů v místě spotřeby, možnost dodávky sypkého plynu CryoEase®, vybavení a technologii pro práci s plyny a možnosti globálních dodávek.
Stáhněte si brožuru Industrial Gas Solutions for automobilového průmyslu

Industrial Gases od globálního vedoucího pracovníka

Největší světový výrobce a dodavatel vodíku a helia

Přední světová jednotka dodávající kapalný a stlačený vodík a helium v různých čistotách a režimech dodávky

Globální přední výrobce dusíku, kyslíku a argonu

Globální jednička v dodávkách kapalného a stlačeného dusíku, kyslíku a argonu v celé řadě čistot a koncentrací

Spolehlivá dodávka průmyslových plynů

Síť více závodů s primárními výrobními závody a sekundárními zdroji produktu pro zajištění spolehlivé dodávky

Vlastní a provozuje stovky závodů na výrobu plynu po celém světě

Více než 75 let zkušeností s návrhem a provozem závodů na výrobu technických plynů pro pomoc při stanovení nejlepšího režimu dodávky

Vynikající výsledky při plnění potřeb včas

Nepřetržitá služba řízení zásob pro vytvoření plánu doplnění zásob na základě aktuálního a budoucího časového plánu výroby

Vedoucí postavení v oboru v oblasti bezpečnosti

Nic není pro nás důležitější než bezpečnost a spokojenost našich provozních komunit

Technická podpora, když ji potřebujete

Zkušené technické týmy z celého světa mohou nabídnout a technologická řešení splnit vaše jedinečné potřeby

Prvotřídní služby zákazníkům

Náš přístup ke vztahům se zákazníky je založen na prvním porozumění vašim potřebám

Zeptejte se odborníka

Greg Arslanian

Globální manažer elektronického průmyslu

“Jak mohou průmyslové plyny zlepšit kvalitu elektronických součástek a sestav pro automobilový průmysl?”
Se zvyšujícím se podílem elektronických součástek a sestav v automobilech Air Products pokračuje v rozšiřování své nabídky s cílem přispět k novému vývoji a pomoci nově se objevujícím technologiím. Nabízíme několik řešení, která mohou výrobcům pomoci zlepšit kvalitu produktu, snížit provozní náklady, snížit počet defektů a zvýšit výrobu a spolehlivost: Pájecí systém s inertní vlnou s dusíkem pro snížení množství odpadu, vyšší kvalitu spojů a celkové náklady na vlastnictvíDusíková jednotka pro opakované přetavování SMT kvalita pájeného spoje, snížení nákladných přepracování a zvýšení spolehlivosti spalovací plyny, jako je argon, pro použití v oblasti montáže čipových čipů pro zlepšení spolehlivosti sestavy kapalný dusík pro použití při zátěžových testech HASS a HALT a pomoc při snížení spotřeby dusíkuSystém řízení hladiny kyslíku pro přeformování pájení pro zlepšení konzistence procesu, zajištění konzistentní spotřeby dusíku a rozšíření provozního oknaSystém pro porozumění systému a optimalizaci procesu pro operace s vlnou, opakovaným pájením a selektivním pájením a balením v integrovaném obvodu.Pokud Air Products uveďte své bohaté zkušenosti v oblasti elektronických aplikací, aby pro vás pracovaly. Poskytujeme kompletní řešení pro vaše požadavky elektronické výroby pomocí vybavení, technologie a spolehlivé dodávky plynů. Máme odborné znalosti, které pramení z toho, že jsme předním dodavatelem pro automobilový průmysl po celém světě.

Výrobce motorů najde čisté řešení problémů s žíháním

ÚSPORA SPOTŘEBY PLYNU

Pro výrobce kuličkových ložisek demonstroval datový systém procesního řízení Air Products prokázání, že spotřeba plynu je vyšší, než je nutné. Data ukázala, že průtok plynu byl příliš vysoký a nekonzistentní a poměr plynů byl snížen o 200%.

Plyny

Air Products plyny, které jsou obvykle dodávány v plynné a kapalné formě, umožňují zákazníkům v celé řadě průmyslových odvětví zlepšit jejich vliv na životní prostředí, kvalitu produktů a produktivitu.

Argon

Argon, an inert gas, is commonly used in applications across automotive production operations to improve quality, and increase efficiency and yield.

Oxid uhličitý

Naše zkušené týmy díky znalostem oboru a aplikací umí zajistit dodávku a technologické řešení stlačeného nebo kapalného oxid uhličitý přesně podle Vašich potřeb.

Helium

Inertní plyn pro kryogenní aplikace, přenos tepla, použití v ochranné atmosféře, pro detekci netěsností a plnění balónků.

Vodík

Je ceněný pro své reaktivní a ochranné vlastnosti a používá se v mnoha průmyslových odvětvích, jako je elektronika, potravinářství, sklářství, chemický průmysl, rafinérství a jiné. Jeho jedinečné vlastnosti můžete využít ke zlepšení kvality, optimalizaci výkonu a snížení nákladů.

Dusík

V plynné podobě je užitečný pro jeho inertní vlastnosti a jako kapalina je skvělý pro chlazení a mražení. Prakticky každý obor může těžit jeho jedinečných vlastností ať už zlepšením výnosů, optimalizací výkonu či zvýšením bezpečnosti provozu.

Kyslík

Kromě použití jako respiračního plynu pro zdravotnické účely jsou jeho silné oxidační vlastnosti přínosem pro mnoho průmyslových odvětví. Pomáhá zlepšovat výtěžek, optimalizovat výkon, snižovat náklady a minimalizovat uhlíkovou stopu a to zejména v porovnání s jinými palivy.

Máte nějaké dotazy? Máme odpovědi.

Obraťte se na nás s žádostí o desítky let zkušeností s průmyslovými plyny, výrobou, použitím a vybavením.

KONTAKTUJTE NÁS