logo Go to Home Page

Kryogenní zařízení na dělení vzduchu

Ať již vyrábíte ocel nebo neželezné kovy, tradiční petrochemické produkty nebo využíváte nejmodernější zplyňovací nebo kyslíko-palivové procesy pro vaši aplikaci čisté energie, hraje vaše zařízení na dělení vzduchu významnou roli. Společnost Air Products disponuje technologiemi, zkušenostmi a zdroji nutnými k designu, montáži, konstrukci a provozu nákladově efektivního systému dodávky plynu pro vaši konkrétní aplikaci.

Společnost Air Products v současné době vlastní a provozuje více než 300 zařízení na separaci vzduchu ve více než 40 zemích po celém světě, a to ve všech typech aplikací. Kromě vlastních závodů jsme prodali, navrhli a postavili více než 1 000 zařízení na separaci vzduchu po celém světě. Naše kryogenní nabídka sahá od zařízení s kapacitou 50 tun za den až po jednotlivé soupravy s produkcí kyslíku vyšší než 4 000 tun za den, s vývojem pro jednotlivé soupravy až po 7 000 tun za den.

Stáhněte si brožuru Rozsáhlé zkušenosti se zařízeními na dělení vzduchu

Pochopení vašich potřeb

Ve společnosti Air Products známe důležitost bezpečného a spolehlivého systému dodávek technických plynů. Od svého vzniku v roce 1940 jsme vybudovali více než 1 200 zařízení na dělení vzduchu a jsme jedničkou v oboru bezpečnosti. Získáváme více ocenění souvisejících s bezpečností než kterákoli jiná společnost vyrábějící průmyslové plyny. Dnes je v provozu více než 300 jednotek na dělení vzduchu s referencí do 3800 T/D a vývojem až 7000 T/D. Naše pobočky působí po celém světě. Obsluhujeme nespočet zákazníků v průmyslových odvětvích, jako je ropa a plyn, rafinace ropy, chemický a petrochemický průmysl, výroba energie, těžba oceli, zlata a mědi a další.

Air Products Zařízení na separaci vzduchu

Jedinečná technologie a bezkonkurenční zkušenost
ZOBRAZIT PLAKÁT

Prvotřídní separace vzduchu

Přehled našich osvědčených zkušeností s řešeními na míru

Jednotka pro vzduchovou separaci (ASU) La Porte, Texas – Referenční průmyslový závod

Nové zařízení na separaci vzduchu společnosti Air Products na pobřeží Mexického zálivu bude sloužit potřebám rafinérského průmyslu.

Plant Support Services and Solutions

Air Products offers a comprehensive portfolio of services and solutions through our highly skilled staff at offices located around the world. Our team resolves customer problems related to air separation and hydrogen production plants with solutions that emphasize safety, reliability, and operating efficiency.

Need help with your cold box services? Our team of experts is here to help with new installation, replacement, maintenance and repair.

From plant assessments to engineering studies, maintenance and technical packages, operator training, and spare parts management, we are your one-stop shop for before and after plant sale support.

INDUSTRIAL GAS PLANT SERVICES