logo Go to Home Page

Letectví a kosmonautika

Inovativní řešení plynů, která mohou pomoci vašemu leteckému provozu

Air Products nabízí průmyslové plyny, modifikované plynné atmosféry, zařízení a technickou podporu pro výrobce a letecký průmysl v leteckém průmyslu, jak zlepšit kvalitu produktu, snížit provozní náklady a zvýšit efektivitu výroby. Naše široké možnosti pomáhají našim zákazníkům uspět v konkurenceschopném globálním odvětví, které vyžaduje vysokou kvalitu i hodnotu, a současně čelit novým výzvám, pokud jde o účinnost paliva a vyšší spolehlivost. Nabízíme celou řadu vysoce výkonných a průmyslově standardních plynů (dusík, vodík, argon, hélium, kyslík a plynné směsi), kromě výroby plynů v místě spotřeby, možností minizásobníku CryoEase®, vybavení a technologie pro manipulaci s plynem globální dodávku. Rovněž se dozvíte více o našich odborných znalostech a dovednostech v rostoucím průmyslově využívaném vesmírném průmyslu.

Fotografie poskytnuta s laskavým svolením Boeing.

Stáhněte si brožuru Industrial Gas Solutions pro letecký průmysl

Průmyslové plyny od předního světového dodavatele

Největší světový výrobce a dodavatel vodíku a helia

Přední světová jednotka dodávající kapalný a stlačený vodík a helium v různých čistotách a režimech dodávky.

Celosvětový přední výrobce dusíku, kyslíku a argonu

Globální jednička v dodávkách kapalného a stlačeného dusíku, kyslíku a argonu v celé řadě čistot a režimů dodávek

Spolehlivá dodávka technických plynů

Síť více závodů s primárními výrobními závody a sekundárními zdroji produktu pro zajištění spolehlivé dodávky.

Vlastní a provozuje stovky plynových elektráren po celém světě

Více než 75 let zkušeností s návrhem a provozem závodů na výrobu technických plynů pro pomoc při stanovení nejlepšího režimu dodávky

Vynikající výsledky při plnění včasných potřeb

Nepřetržitá služba řízení zásob pro vytvoření plánu doplnění zásob na základě aktuálního a budoucího časového plánu výroby

Přední společnost v oblasti bezpečnosti

Nic není pro nás důležitější než bezpečnost a spokojenost našich provozních komunit.

Technická podpora, když ji potřebujete

Zkušené technické týmy z celého světa mohou nabídnout a technologická řešení splnit vaše jedinečné potřeby.

Špičkové služby zákazníkům

Náš přístup ke vztahům se zákazníky je založen na prvním porozumění vašim potřebám.

Dočasné dodávky plynu

Již déle než 40 let se zákazníci spoléhají na naše Air Products expresní služby (APEX) pro bezpečné, spolehlivé a rychlé dočasné dodávky plynu. Pokud potřebujete krátkodobou nebo nouzovou dodávku průmyslového plynu – zejména během odstávek nebo spouštění, období maximální poptávky, plánovaných nebo neplánovaných činností údržby – potřebujete rychle pomoc, abyste zůstali online a produktivní.

ZJISTĚTE VÍCE

Air Products Pomáhá středisku kompozitního křídla společnosti Boeing a vyrábí 777 letadel

Air Products rozpíná křídla o společnost Boeing – dodává dusík do největšího autoklávu na světě.

Zeptejte se odborníka

Doug Williams

Pokročilý systémový inženýr Severní Americe

"Jak mohu optimalizovat využití helia?"

Hélium plyn hraje zásadní roli při výrobě součástí rakety a při podpoře odpalovací činnosti. Obranní, jaderní a leteckí výrobci používají hélium k detekci úniků v kritickém vybavení, jako jsou raketové motory, a k čištění a přenosu paliva. Mnozí čelí výzvám zvýšit kvalitu a zároveň snížit náklady. Air Products je předním dodavatelem helia pro vesmírný průmysl od svého vzniku a nabízí inovativní přístupy, jako jsou systémy řízení dodávek plynu, které mohou snížit náklady na vlastnictví plynu a zlepšit celkové procesy. Naše vlastní patentovaná technologie pro kapalné helium umožňuje v těchto odvětvích natlakovat velké plynné skladovací nádoby přímo na místě při nižších nákladech, s nižší spotřebou energie a vyšší rychlostí. Air Products má globální dodavatelskou síť, šíři zdrojů, špičkové služby, odbornou technickou pomoc, závazek vůči kvalitě a průmyslově uznávaná historie bezpečnosti. Chápeme, že na celém světě potřebujeme zajistit bezpečnou a spolehlivou dodávku spojenou s důrazem na podrobnosti a podporovanou servisem. Dovolte nám, abychom vám pomohli s rozjezdem vaší firmy. Hélium plyn hraje zásadní roli při výrobě součástí rakety a při podpoře odpalovací činnosti. Obranní, jaderní a leteckí výrobci používají hélium k detekci úniků v kritickém vybavení, jako jsou raketové motory, a k čištění a přenosu paliva. Mnozí čelí výzvám zvýšit kvalitu a zároveň snížit náklady. Air Products je předním dodavatelem helia pro vesmírný průmysl od svého vzniku a nabízí inovativní přístupy, jako jsou systémy řízení dodávek plynu, které mohou snížit náklady na vlastnictví plynu a zlepšit celkové procesy. Naše vlastní patentovaná technologie pro kapalné helium umožňuje v těchto odvětvích natlakovat velké plynné skladovací nádoby přímo na místě při nižších nákladech, s nižší spotřebou energie a vyšší rychlostí. Air Products má globální dodavatelskou síť, šíři zdrojů, špičkové služby, odbornou technickou pomoc, závazek vůči kvalitě a průmyslově uznávaná historie bezpečnosti. Chápeme, že na celém světě potřebujeme zajistit bezpečnou a spolehlivou dodávku spojenou s důrazem na podrobnosti a podporovanou servisem. Dovolte nám, abychom vám pomohli s rozjezdem vaší firmy.

Audity technických plynů

Air Products po celá desetiletí bezpečně a spolehlivě vyráběla a dodává průmyslový plyn po celém světě. Tím, že zavoláte Air Products k provedení auditu ve vašem závodě, využijete znalosti, zkušenosti a dovednosti, které jsme nashromáždili, při udržování tisíců systémů průmyslových plynů po celém světě. Audity mohou být rozsáhlé nebo úzké, jak vyžaduje váš závod, od komplexních vyhodnocení celého systému dodávky plynu – skladovacích nádrží přes potrubí až po jednotlivá místa použití – až po kontrolu řízení průtoku plynu, dávkování a vybavení pro míšení. nebo pece a provozní zařízení, která plyn používají.
ZJISTĚTE VÍCE

Telemetrický systém TELALERT®

Telemetrický dálkový monitorovací systém TELALERT® poskytuje včasné a přesné údaje o zásobách našemu logistickému centru, což pomáhá předvídat dodávky.

DODATEČNÉ SLUŽBY

Plyny

Helium

Inertní plyn pro kryogenní aplikace, přenos tepla, použití v ochranné atmosféře, pro detekci netěsností a plnění balónků.

Vodík

Je ceněný pro své reaktivní a ochranné vlastnosti a používá se v mnoha průmyslových odvětvích, jako je elektronika, potravinářství, sklářství, chemický průmysl, rafinérství a jiné. Jeho jedinečné vlastnosti můžete využít ke zlepšení kvality, optimalizaci výkonu a snížení nákladů.

Dusík

V plynné podobě je užitečný pro jeho inertní vlastnosti a jako kapalina je skvělý pro chlazení a mražení. Prakticky každý obor může těžit jeho jedinečných vlastností ať už zlepšením výnosů, optimalizací výkonu či zvýšením bezpečnosti provozu.

Kyslík

Kromě použití jako respiračního plynu pro zdravotnické účely jsou jeho silné oxidační vlastnosti přínosem pro mnoho průmyslových odvětví. Pomáhá zlepšovat výtěžek, optimalizovat výkon, snižovat náklady a minimalizovat uhlíkovou stopu a to zejména v porovnání s jinými palivy.

Máte nějaké dotazy? Máme odpovědi.

Obraťte se na nás a zajistěte si desítky let zkušeností s průmyslovými plyny, výrobou, aplikacemi, vybavením a dodávkami plynů.

Kontaktujte nás