logo Go to Home Page

Zdravotnické plyny

Air Products Hlavním cílem na zdravotnickém trhu je nabídnout řešení, která splňují nebo překračují požadavky poskytovatelů zdravotní péče a jejich pacientů. Jakožto organizace se snažíme každý den poskytovat ty nejlepší služby, které vám umožní zaměřit se na pohodu vašich pacientů.

Naše místní týmy mají rozsáhlé znalosti o zdravotnické oblasti. To je v kombinaci s našimi globálními znalostmi a odbornými znalostmi, které byly získány za mnohaleté zkušenosti, zárukou, že obdržíte nejvhodnější směs plynů nebo plynů pro vaše lékařské ošetření.

Chápeme, že plyny používané ve zdravotnických aplikacích k prevenci, diagnostice, léčbě, zmírnění nebo léčbě nemocí, onemocnění nebo zranění musí splňovat přísné předpisy v každé zemi, ve které působíme. Všechny naše medicinální plyny odpovídají těmto předpisům.

Air Products Odborné znalosti zdravotnických plynů

Air Products může dodávat čisté plyny ve dvou různých způsobech dodávky, od malé přenosné dvoulitrové lahve až po velké zásobníky kapalného plynu. Tato řada zahrnuje kyslík, oxid uhličitý, dusík, oxid dusný, lékařský vzduch a helium. V případě medicinálních směsí plynů Air Products je schopen dodávat širokou škálu léčebných, respiračních, kardiovaskulárních a anesteziologických léčebných a analytických směsí používaných v:

  • Krevní plyn
  • Difuze plic
  • Kyslíkové směsi – oxid dusný a oxid uhličitý
  • Aerobní a anaerobní směsi
  • Etylenoxid thylenoxid
  • Směsi helia a kyslíku

Díky tak rozsáhlému portfoliu plynů z nás dělá naše odborná dodávka na zdravotnickém trhu nejlepší volbu.

Máte nějaké dotazy? Máme odpovědi.

Kontaktujte nás