logo Go to Home Page

Volný čas a pohostinství

Kompletní nabídka plynů pro nápoje, plavecké bazény a balonky

Používáte pravidelně CO₂ pravidelně k uhličitání nápojů a máte zájem o zjednoduššení konzervace produktů? Podnikáte v oblasti sportu a volnočasových aktivit? Zajímá vás jak bezpečnýma ekologickým způsobem neutralizovat pH bazénu ? Působíte v party nebo promo businessu  a balonky jsou nedílnou součástí vašeho podnikání? Nebo ve vaší maloobchodní prodejně potřebujete helium v balonkové kvalitě k snadnému nafukování  pomocí rychlospojky?

Air Products nabízí kompletní sortiment plynů a zařízení pro segment volného času a pohostinství a to skrz  rychlou a spolehlivou distribuční síť.

Air Products nabízí kompletní sortiment plynů a zařízení pro segment volného času a pohostinství

Hospody, restaurace a kluby

Šumivé nápoje, kvalitní pivo, dým na tanečním parktu, dobře zakonzervované lahve vína a chlazené sklenice

CO₂ pro bazeny

Zvolte bezpečnou přírodní a uživatelsky přívětivou alternativu k minerálním kyselinám pro regulaci pH

Balónky a vybavení pro oslavy

Dodejte své akci extra nádech pomocí našich uživatelsky přívětivých řešení s balonovým heliem

Chcete získat více informací o naší nabídce?

KONTAKTUJTE NÁS

Systém „Fit and forget“

  1. Šetří čas - už nemusíte manipulovat s lahvemi nebo je měnit - zejména během rušných hodin.
  2. Šetří peníze – platí pouze za spotřebované CO₂
  3. Úspora místa - nádrž lze pohodlně umístit a uvolnit tak cenné místo ve sklepě.
  4. Klid na duši - náš systém správy plynu automaticky plánuje pravidelné dodávky, takže vám ušetří starosti s vyřizováním objednávek nebo čekáním na dodávky
  5. Stálé a spolehlivé dodávky s nižší uhlíkovou stopou - můžete snížit počet dodávek plynu do vašeho podniku, protože společnost Air Products se stará o plánování, realizaci a doručení vašich objednávek
ZJISTĚTE VÍCE

Suchý led

Žádná voda, žádné zbytky, jen čistý chlad
ZJISTĚTE VÍCE

Možnosti dodávek plynu

Air Products plyny, které jsou obvykle dodávány v plynné a kapalné formě, umožňují zákazníkům v celé řadě průmyslových odvětví zlepšit jejich vliv na životní prostředí, kvalitu produktů a produktivitu.

Oxid uhličitý

Naše zkušené týmy díky znalostem oboru a aplikací umí zajistit dodávku a technologické řešení stlačeného nebo kapalného oxid uhličitý přesně podle Vašich potřeb.

Lahve

Jedná se o tradiční řešení nízkoobjemových dodávek plynu. Lahve lze dodávat v celé řadě velikostí, tlaků a čistot plynů. Platí pro širokou škálu plynů a plynných směsí. Pro větší objemy máme k dispozici rozdělovače lahví.

Helium

Inertní plyn pro kryogenní aplikace, přenos tepla, použití v ochranné atmosféře, pro detekci netěsností a plnění balónků.

Řešení CryoEase®

Možnost pro odběratele nižších objemů, kdy je plyn dodáván do malých zásobníků přímo u zákazníka namísto tlakových lahví a Dewarových nádob.