Animated loader dots14ComingSoonAnimated loader dots
Air Products joint venture with Lu'An

Zplyňování

Prokázané technologie a odborné znalosti

Máme širokou škálu možností, zplyňovací technologie a provozní odborné znalosti pro zpracování celého sortimentu surovin.

ap0129-glass-and-minerals
Pevné uhlovodíky

Vysoká spolehlivost a vysoká účinnost zplyňování surovin pro výrobu pevných uhlovodíků, jako je uhlí, naftové koksování a biomasa, s více než 20letou historií špičkových závodů na výrobu uhlí pro chemické látky, syntetická paliva nebo výrobu energie.

0883-chemicals
Kapalné uhlovodíky

Nákladově efektivní řešení vysoké hodnoty pro „dno sudu“ v rafinérském komplexu, které rafinérii přidává hodnotu a zisk, protože svět přechází od topného oleje s vysokým obsahem síry.

ap0013-syngas
Plynné uhlovodíky

Prvotřídní vysoce účinné závody na reformování parního metanu, které zajišťují syntézní plyn a / nebo vodík od skromných 1000 scf / d do velkého měřítka 100 mil. Scf / d pro odpařování a zlepšování paliv nebo zajišťují vodík pro vozidla s palivovými články.

Zajišťování provozní dokonalosti pro megaprojekt v Číně

Když Lu'an, přední společnost v oblasti čisté energie v Číně, potřebovala partnera pro svůj celosvětový projekt zplyňování v Changzhi, provincie Šan-si, Čína, obrátila se na nás. Projekt mega, který zahrnuje čtyři velké jednotky na dělení vzduchu, čtyři zplyňovače a dva systémy čištění syntetického plynu, podporuje jeden z předních demonstračních projektů čisté energie v Číně.

Čtyři jednotky ASU postavené společností Air Products se kombinují a dodávají do závodu Changzhi více než 10 000 tun kyslíku denně a více než 6 000 tun plynného dusíku. Zplyňovací zařízení, která jsou čtyři největší a nejúčinnější na světě, používají technologii Air Products ke zplyňování uhlí k chemickým látkám. Každý zplyňovací zařízení přeměňuje přibližně 3 000 TPD uhlí na syntézní plyn, který Lu'an dále čistí a přeměňuje na čistá paliva pro přepravu.

Tým Air Products přinesl zplyňovací závod do stabilního provozu v rekordním čase a dále upevnil naši technickou odbornost a provozní dokonalost jako přední světové zplyňovací společnosti.

Poslední projekty zplyňování

Air Products je přední poskytovatel řešení na klíč pro konverzi uhlovodíkových surovin na syntézní plyn pro produkty a energii vysoké hodnoty. Naše osvědčené technologie zplyňování využívají celou řadu surovin s nižší hodnotou a převádějí je s nízkými emisemi na syntetický plyn, který naši zákazníci následně používají k výrobě výrobků vyšší hodnoty.

Saudi Aramco, Jazan Economic City, Saudi Arabia
Lu'An Clean Energy Company, Changzhi City, Shanxi Province, China
Jiutai New Material Co. Ltd, Hohhot, China
Debang Group, Xuwei National Petrochemical Park, Lianyungang City, Jiangsu Province, China

Významné mezníky v největším komplexu průmyslových plynů na světě

Získali jsme si reputaci díky úspěšnému provedení inženýrských prací, budování, vlastnictví a provozu rozsáhlých projektů pro zákazníky po celém světě. Tento žebříček velkých projektů se umístilo na největším komplexu průmyslových plynů na světě, který slouží Saudské Aramco na světě.

Zařízení se nachází v Saudské Arábii v Jazanu a denně dodává 20 000 tun kyslíku a 55 000 TPD dusíku do saudské Aramco v rafinérii a v kombinovaném cyklu zplyňování. Navzdory náročnému prostředí a značnému technickému úsilí, které vyžadovalo spolupráci z týmů Air Products z celého světa, byl projekt dokončen včas a dokončeno mechanicky bez zranění za 25 milionů pracovních hodin.