logo Go to Home Page

Kryogenní chlazení

Nejrychlejší způsob zchlazení potravin či nápojů

Chcete rychle zchladit prášek, omáčku či kapalinu, jemný doughy preparát nebo celý hotový výrobek? Naše řešení kryogenního chlazení lze namontovat na vaše přepravní vedení nebo míchací a míchací zařízení s minimálním narušením vašeho procesu. Rovněž je možné nastavit kompaktní dávková a průběžná mrazicí zařízení pro chlazení produktu na požadovanou požadovanou koncovou teplotu. Nabízí vám řešení pro starosti bez starostí přizpůsobené vašim potřebám.

Proč kryogenně chladit?

Rychlost

Ochlazujte přípravu během minut, nikoliv hodin

Úspory peněz

Zvyšte svou stávající mrazicí / chladicí kapacitu pomocí omezené kapitálové investice

Trvanlivost

Čím rychleji se preparát ochlazuje, tím rychleji je mikrobiologicky stabilní

Kvalita produktu

Naše zařízení lze přizpůsobit konkrétním potřebám a vlastnostem vašeho výrobku, a to optimálně při zachování jeho kvality

Zeptejte se odborníka

Karen Callinghamová

Technický expert na kryogeniku potravin, Velká Británie

“Poškodí chladný dusík nebo CO₂ můj produkt?”
Naše stroje mají různé parametry, které nám umožňují provádět chladnější, rychlejší nebo měkčí chlazení podle požadavků vašeho produktu.

Suchý led

Žádná voda, žádné zbytky, jen čistý chlad
ZJISTĚTE VÍCE

Je pro vás důležitá kvalita a dodržování předpisů?

Záleží nám na bezpečnosti a kvalitě. Naše plyny a vybavení splňují veškeré příslušné potravinářské předpisy.

VÍCE INFORMACÍ

Freshline® Food Services

We don't just supply gases and equipment, we want to help you succeed every step of the way. This is why we also are world leaders in food industry innovation, run trials for you on-site or in one of our laboratories, offer consultancy including process evaluation and optimisation, analytical services and training support.

LEARN MORE

Plyny

Air Productsové plyny, obvykle dodávané v plynné a kapalné formě, umožňují zákazníkům v celé řadě průmyslových odvětví zlepšovat vliv na životní prostředí, kvalitu produktů a produktivitu.

Oxid uhličitý

Naše zkušené týmy díky znalostem oboru a aplikací umí zajistit dodávku a technologické řešení stlačeného nebo kapalného oxid uhličitý přesně podle Vašich potřeb.

Dusík

V plynné podobě je užitečný pro jeho inertní vlastnosti a jako kapalina je skvělý pro chlazení a mražení. Prakticky každý obor může těžit jeho jedinečných vlastností ať už zlepšením výnosů, optimalizací výkonu či zvýšením bezpečnosti provozu.

Velkoobjemové dodávky

Dodáváme nákladní dopravou a v závislosti na Vašem požadovaném objemu, tlaku, provozním režimu, čistotě a požadovaném průtoku umístíme ve Vaší výrobě buď ve formě kapaliny v kryogenních zásobnících, nebo jako plyn ve vysokotlakých nádobách.

Řešení CryoEase®

Možnost pro odběratele nižších objemů, kdy je plyn dodáván do malých zásobníků přímo u zákazníka namísto tlakových lahví a Dewarových nádob.

Máte dotazy týkající se našich řešení kryogenního chlazení?

Objednejte si bezplatnou konzultaci s jedním z našich odborníků.

KONTAKTUJTE NÁS