logo Go to Home Page

Kryogenní konzervace a plyny pro nemocnice

Air Products poskytuje kapalné plyny a plyny v lahvích a kryogenní konzervační zařízení pro použití v celé nemocnici

Air Products nabízí řadu produktů, které lze používat v celé nemocnici. Jsme odborníci na dodávky medicinálního kyslíku, kapalného dusíku, vysoce čistých plynů a plynů pro inkubátory. Naše společnost vám může pomoci zajistit bezpečnost vzorků a současně snížit provozní náklady.

Sjednocující mrazicí zařízení s grafem, návrhem kryogenního materiálu a komplexním řízením projektů, nabízíme bezproblémové řešení na klíč pro optimální kryogenní skladování vašich vzorků.

Stáhnout Air Products Brožura o přírodních vědách

Naše nabídka dodávek Air Products je vaším dokonalým partnerem

CryoEase® Microbulk Solutions, nákladově efektivní služba

Speciální nákladní vozy zajišťují bezproblémovou dodávku kapalného dusíku do skladovacího systému přizpůsobeného vašim potřebám

Projektové řízení a návrh kryogenní místnosti

Dobře řízený projekt může ušetřit čas, peníze a úsilí. Air Products zvládne celý projekt za vás.

Kryogenní mrazicí zařízení na kapalný dusík

Parní jednotky udržují -190 ° C v horní skladovací skříni a dosahují nejdelších dob zadržení a nejnižší spotřeby dusíku

Regály a inventář

Air Products vám může poskytnout regály a inventář za účelem splnění potřeb skladování

Příslušenství

Air Products poskytuje řadu příslušenství pro vaše kryogenní skladovací zařízení

Široká nabídka plynů

Air Products poskytují širokou škálu vysoce čistých plynů, směsí a farmaceutických plynů pro splnění vašich specifických potřeb

Inkubátorové plyny

Air Products poskytuje řadu plynů a směsí plynů o vysoké čistotě, které vyhoví vašim specifickým potřebám

Vysoce čisté plyny

Řada speciálních plynů Experis® zahrnuje vysoce čisté plyny, plynné směsi a zařízení pro manipulaci s plyny

Máte dotaz? Rádi vám odpovíme.

KONTAKTUJTE NÁS

Zeptejte se odborníka

"Musíme aktualizovat náš kryogenní systém. Kde lze získat radu ohledně návrhu?"
Díky silným znalostem kapalného dusíku a špičkové řadě grafových mrazicích zařízení můžeme nabídnout optimální řešení na klíč pro vaše potřeby.

Kapalný dusík

Dusík je ceněn jako plyn pro své inertní vlastnosti, tak jako kapalina pro chlazení a mražení. Zkušený aplikační tým naší společnosti může využít znalostí oboru a aplikací k zajištění dodávkového a technologického řešení pro splnění vašich jedinečných potřeb.
Stáhněte si brožuru Safetygram 7 pro kapalné dusík

Řešení CryoEase® Microbulk

Technologie CryoEase® microbulk je moderní koncept, kdy je plyn dodáván plněním v místě spotřeby oproti tradičnímu způsobu pro menší objemy spotřeby, kdy je plyn dodáván výměnou za prázdné lahve a Dewarovy nádoby. Zásabování mikrobulkou CryoEase® zahrnuje speciálně konstruované vozíky s integrovaným ovládáním a flexibilními možnostmi skladovací nádrže. Konečné použití lze zajistit jako čisté plyny, kryogenní kapaliny nebo plynné směsi pomocí mixéru instalovaného na vašem pracovišti.
 
ZJISTĚTE VÍCE

Možnosti dodávek

Dusík

V plynné podobě je užitečný pro jeho inertní vlastnosti a jako kapalina je skvělý pro chlazení a mražení. Prakticky každý obor může těžit jeho jedinečných vlastností ať už zlepšením výnosů, optimalizací výkonu či zvýšením bezpečnosti provozu.

Oxid uhličitý

Naše zkušené týmy díky znalostem oboru a aplikací umí zajistit dodávku a technologické řešení stlačeného nebo kapalného oxid uhličitý přesně podle Vašich potřeb.

Kyslík

Kromě použití jako respiračního plynu pro zdravotnické účely jsou jeho silné oxidační vlastnosti přínosem pro mnoho průmyslových odvětví. Pomáhá zlepšovat výtěžek, optimalizovat výkon, snižovat náklady a minimalizovat uhlíkovou stopu a to zejména v porovnání s jinými palivy.

Řešení CryoEase®

Možnost pro odběratele nižších objemů, kdy je plyn dodáván do malých zásobníků přímo u zákazníka namísto tlakových lahví a Dewarových nádob.

Lahve

Jedná se o tradiční řešení nízkoobjemových dodávek plynu. Lahve lze dodávat v celé řadě velikostí, tlaků a čistot plynů. Platí pro širokou škálu plynů a plynných směsí. Pro větší objemy máme k dispozici rozdělovače lahví.

CENTRUM PODKLADŮ