logo Go to Home Page

Suché odlučovače par

Přepravu kryogenních výparů s kapalným dusíkem

Systémy MVE CryoShipper jsou navrženy pro bezpečný transport biologických vzorků při kryogenních (−150 ° C nebo nižších) teplotách. Nabíjí kapalný dusík za dobu kratší než dvě hodiny, což umožňuje, aby se pára ve stejný den přepravila.

U všech modelů je k dispozici ochranný přepravní obal. Tyto zásobníky lze použít k přepravě vzorků s klasifikací, která není nebezpečná, po celém světě, což snižuje náklady a přispívá k zajištění životaschopnosti vzorku.

 

Fotografii poskytla společnost Graf Industries, Inc. Copyright 2018. Používá se svolením a všechna práva vyhrazena.

Stáhněte si brožuru „CryoShipper“ VAP Shipsers

Poplatky za kapalný dusík za méně než dvě hodiny

Řada MVE CryoShipper využívá pokročilého materiálu QWick Charge, který se nabije kapalným dusíkem za méně než dvě hodiny, čímž zajišťuje kapacitu pro jednodenní přepravu par. Řada CryoShipper je vyrobena z odolného a lehkého hliníku a používá hydrofobní směs, která pohlcuje kapalný dusík a zajišťuje suchou přepravu v plynné fázi bez rozlití.

Máte dotaz? Rádi vám odpovíme.

KONTAKTUJTE NÁS

Zeptejte se odborníka

"Jak dlouho trvá nabíjení zařízení pro výrobu páry?"
MVE CryoShipper Series využívá pokročilý materiál QWick Charge, který se nabije kapalným dusíkem za méně než dvě hodiny.

Kapalný dusík

Dusík je ceněn jako plyn pro své inertní vlastnosti, tak jako kapalina pro chlazení a mražení. Zkušený aplikační tým naší společnosti může využít znalostí oboru a aplikací k zajištění dodávkového a technologického řešení pro splnění vašich jedinečných potřeb.
Stáhněte si brožuru Safetygram 7 pro kapalné dusík

Plán pro úspěch.

KONTAKTUJTE NÁS

Řešení CryoEase® Microbulk

Technologie CryoEase® microbulk je moderní koncept, kdy je plyn dodáván plněním v místě spotřeby oproti tradičnímu způsobu pro menší objemy spotřeby, kdy je plyn dodáván výměnou za prázdné lahve a Dewarovy nádoby. Zásabování mikrobulkou CryoEase® zahrnuje speciálně konstruované vozíky s integrovaným ovládáním a flexibilními možnostmi skladovací nádrže. Konečné použití lze zajistit jako čisté plyny, kryogenní kapaliny nebo plynné směsi pomocí mixéru instalovaného na vašem pracovišti.
ZJISTĚTE VÍCE

CENTRUM PODKLADŮ