logo Go to Home Page

Testování funkce a kalibrace detektorů plynu

Pravidelná funkce nebo testování rázem a kalibrace zařízení pro detekci plynu je velmi důležitá pro bezpečnost pracovníků a ochranu provozu. Air Products Řada speciálních plynů Experis® nabízí certifikované, sledovatelné a stabilní směsi v široké škále balení pro zajištění této potřeby.

The Experis® Tato řada zahrnuje všechny běžně používané směsi kalibračních plynů, které jsou k dispozici v jednorázových nebo jednorázových nádobách, které jsou oblíbené pro jejich snadné použití a přenosnost. Nádoby umožňují provádění testů na pracovišti, v místě použití i v dílně.

Stáhněte si brožuru Experis Směsi pro testování funkčnosti a kalibraci detektorů plynu

Proč si vybrat Air Products kanystr?

Air Products si díky úzké spolupráci s dodavateli zařízení OEM, servisními a údržbovými organizacemi a velkými odběrateli vybudoval rozsáhlé pracovní znalosti trhu zkoušek rázových, funkčních a kalibračních testů.

Díky tomu bude možné skladovat zásoby nejběžněji používaných plynů a zajistit jejich rychlé dodání k zákaznické základně. Pokud jde o další „nestandardní“ plyny, je schopna vyrábět v krátké dodací lhůtě ze svého evropského výrobního závodu.

Naše řešení pro testování rázů, funkcí a kalibrací

Air Products Jednorázová řada jednorázových lahví je jednou z nejkomplexnějších v současnosti na trhu.

Rozsáhlý rozsah nádob

Čtyři velikosti: aerosol, 34, 58 a 110 plynných litrů

Složení směsi

K dispozici je mnoho běžných směsí pro detekci a kalibraci plynů, od ppm do 100%.

Stabilita

Díky pokročilým technologiím máme na trhu špičkovou trvanlivost pro reaktivní i nereaktivní plyny.

Zařízení pro regulaci plynu

Kompletní nabídka snadno použitelného regulačního vybavení pro plyny

Rychlé dodání

Mnoho běžně používaných směsí dostupných na skladě, rovněž dostupných v našem online obchodě

Máte dotaz? Rádi vám odpovíme.

KONTAKTUJTE NÁS

Zeptejte se odborníka

Trish Lees

Specialista na obchodní rozvoj

“Kolik testů lze provést s každou nádobou?”
Výrobce přístroje normálně udává průtok plynu požadovaný v jejich pracovních postupech. Air Products V největších nádobách je přibližně 110 litrů, takže přístroj s dobou odezvy 10 sekund s pevným průtokem plynu 1,0 l / min lze testovat s použitím 110l nádoby několik setkrát.

Plyny

Air Products plyny, které se obvykle dodávají v plynné a kapalné formě, umožňují zákazníkům v celé řadě průmyslových odvětví zlepšovat vliv na životní prostředí, kvalitu produktů a produktivitu.

Speciální plyny

Plyny UHP (Ultra High Purity) jsou směsi akreditované dle ISO 17025, tedy procesní a kalibrační směsi, s širokými možnostmi typu dodání.

Lahve

Jedná se o tradiční řešení nízkoobjemových dodávek plynu. Lahve lze dodávat v celé řadě velikostí, tlaků a čistot plynů. Platí pro širokou škálu plynů a plynných směsí. Pro větší objemy máme k dispozici rozdělovače lahví.

CENTRUM PODKLADŮ