logo Go to Home Page

Chlazení skla

Zamrzněte si brýle, abyste zlepšili zkušenosti zákazníků

Myslíte si, že si majitel hospody před sklenicí chcete své brýle zchladit?

Nebo si můžete zorganizovat provoz klubu a rádi byste si namrzli koktejlové sklenice pro lepší dojem ze strany zákazníků?

Stále větší počet zařízení montuje naše tlakové lahve na kapalný CO glass do chladicích zařízení na sklo nebo mrazicí zařízení. abychom se vzdálili od používání kostek ledu nebo prostě nabídli svým zákazníkům lákavější sklenici.

Bez ohledu na to, zda již máte skleněnou mrazicí kapalinu, nebo jste zcela nováčkem v oblasti, naši odborníci vám rádi pomohou s vašimi požadavky na chlazení skla.

Zajímá vás, kde se dozvíte více o chlazení skla?

Objednejte si bezplatnou konzultaci s jedním z našich odborníků.

KONTAKTUJTE NÁS

Plyny

Air Productsové plyny, obvykle dodávané v plynné a kapalné formě, umožňují zákazníkům v celé řadě průmyslových odvětví zlepšovat vliv na životní prostředí, kvalitu produktů a produktivitu.

Oxid uhličitý

Naše zkušené týmy díky znalostem oboru a aplikací umí zajistit dodávku a technologické řešení stlačeného nebo kapalného oxid uhličitý přesně podle Vašich potřeb.

Lahve

Jedná se o tradiční řešení nízkoobjemových dodávek plynu. Lahve lze dodávat v celé řadě velikostí, tlaků a čistot plynů. Platí pro širokou škálu plynů a plynných směsí. Pro větší objemy máme k dispozici rozdělovače lahví.