logo Go to Home Page

Řešení pro odstranění trpkosti

Rychlé a přirozené ošetření kvality vašich kaki

Zachytáváte své kaki dříve, abyste si zajistili optimální texturu a chtěli se vypořádat s pocitem trpkosti, který vám mohou poskytnout? Hledáte alternativu k dlouhé, ne zcela homogenní léčbě na bázi etanolu?

Ať už potřebujete zpracovat malé nebo velké množství ovoce, naše Freshline® řešení odstranění trpkosti ve formě tomelů vám umožní přirozeně a bezpečně zlepšit kvalitu vašich produktů. Naše automatizované ošetření na bázi CO₂ probíhající bezprostředně po sklizni spočívá v bezpečném skladování ovoce při specifické a stálé atmosféře s vysokým obsahem CO₂ a přesné teplotě po dobu 18 až 24 hodin. To způsobí reakci taninů a jejich rozpuštění. Pod limitem 1 mg / g rozpustných taninů v plodu je vnímání trpkosti produktu minimalizováno, což vede k lepší spokojenosti zákazníků.

Proč si dopřejte klastiny pomocí našich řešení CO₂?

Krátká doba zpracování

Maximálně 24 hodin oproti 48 hodinám vyžadovaným při zpracování na bázi etanolu

Vyšší kvalita produktu

Lepší struktura produktu a taniny již nejsou chutné

Úspora nákladù

Konkurenční ceny a automatizovaný proces pro optimalizované využití plynu

Flexibilní

Léčba může být přizpůsobena na základě typu tomel nebo úrovní zrání

Bezpečné

Automatická extrakce CO₂ v komoře v případě náhodného otevření dvířek a na konci ošetření

Spolehlivé

Automatizovaný proces je nepřetržitě sledován, což zajišťuje nepřetržitě optimální koncentraci CO.

Je pro vás důležitá kvalita a dodržování předpisů?

Záleží nám na bezpečnosti a kvalitě. Naše plyny a vybavení splňují veškeré příslušné potravinářské předpisy.

VÍCE INFORMACÍ

Potravinářská řešení Freshline®

Nejenže dodáváme plyny a zařízení, ale především vám chceme pomoci. Proto jsme také světovou špičkou v oblasti inovací v potravinářském průmyslu, provádíme pro vás zkoušky na místě nebo v jedné z našich laboratoří, nabízíme poradenství včetně vyhodnocování a optimalizace procesů, analytické služby a podporu při školení.

ZJISTĚTE VÍCE

OPTIMALIZACE PO SKLIZNI

Potravinářské plyny vám mohou pomoci optimalizovat kvalitu ovoce a urychlit nebo zpomalit jeho dozrávání pro optimální flexibilitu distribuce a spokojenost koncového uživatele.

Plyny

Air Productsové plyny, obvykle dodávané v plynné a kapalné formě, umožňují zákazníkům v celé řadě průmyslových odvětví zlepšovat vliv na životní prostředí, kvalitu produktů a produktivitu.

Oxid uhličitý

Naše zkušené týmy díky znalostem oboru a aplikací umí zajistit dodávku a technologické řešení stlačeného nebo kapalného oxid uhličitý přesně podle Vašich potřeb.

Velkoobjemové dodávky

Dodáváme nákladní dopravou a v závislosti na Vašem požadovaném objemu, tlaku, provozním režimu, čistotě a požadovaném průtoku umístíme ve Vaší výrobě buď ve formě kapaliny v kryogenních zásobnících, nebo jako plyn ve vysokotlakých nádobách.

Řešení CryoEase®

Možnost pro odběratele nižších objemů, kdy je plyn dodáván do malých zásobníků přímo u zákazníka namísto tlakových lahví a Dewarových nádob.

Zajímá vás naše řešení odstranění trpkosti?

Objednejte si bezplatnou konzultaci s jedním z našich odborníků.

KONTAKTUJTE NÁS