logo Go to Home Page

Respirační kyslík

Bezpečná a spolehlivá dodávka medicinálního kyslíku a služby pro vaše zdravotnické zařízení

Air Products poskytuje zdravotnická kyslík ve zdravotnických zařízeních od roku 1947. Rozumíme tlakům, kterým čelíte, a uvědomujeme si, že kyslík je pro péči o pacienty klíčový. S Air Products se můžete spolehnout na získání medicinálního kyslíku, který potřebujete, v požadované čistotě a bez starostí, takže se budete moci soustředit na své pacienty.
Stáhněte si vysoce efektivní systém dodávek

Proč pro dodávku medicinálního kyslíku zvolit Air Products?

Vyrábíme medicinální kyslík pro splnění požadavků všech norem výroby a přepravy. Naše specifikace čistoty se řídí US Pharmaskopia (USP) a naše výrobní závody dodržují pokyny správné výrobní praxe (cGMP) (GMP v Kanadě). Kromě toho má náš výrobní proces certifikaci ISO 9001:2008. Naše cisterny jsou určeny pro zdravotnické služby k eliminaci křížové kontaminace. Naši zdravotničtí specialisté naší společnosti vám pomohou určit optimální možnost dodávky pro váš závod.

Spolehlivá dodávka
99,99% míra spolehlivosti u tisíců dodávek zdravotnického plynu, které každoročně realizujeme v Severní Americe 
Lékařské řešení
Mobilní zdravotnická jednotka, která zajistí dodávku videideogenů během výměny nádrže nebo jiných plánovaných a neplánovaných odstávek
Snadná výměna zásobníku
Komplexní služby včetně projektování, projektového řízení a instalace za pouhé 3 dny
Vysoce efektivní systém dodávek
Patentovaná technologie může snížit ztrátu odvětrávaného produktu až o 30%

Možnosti plynu

Kyslík

Kromě použití jako respiračního plynu pro zdravotnické účely jsou jeho silné oxidační vlastnosti přínosem pro mnoho průmyslových odvětví. Pomáhá zlepšovat výtěžek, optimalizovat výkon, snižovat náklady a minimalizovat uhlíkovou stopu a to zejména v porovnání s jinými palivy.

Velkoobjemové dodávky

Dodáváme nákladní dopravou a v závislosti na Vašem požadovaném objemu, tlaku, provozním režimu, čistotě a požadovaném průtoku umístíme ve Vaší výrobě buď ve formě kapaliny v kryogenních zásobnících, nebo jako plyn ve vysokotlakých nádobách.

Řešení CryoEase®

Možnost pro odběratele nižších objemů, kdy je plyn dodáván do malých zásobníků přímo u zákazníka namísto tlakových lahví a Dewarových nádob.

Zeptejte se odborníka

Sheryl Caswell

Medical Account Specialist, Americas

"Zajímají mě ztráty kyslíku v nádrži související s odvětráváním. Můžete mi pomoci?"
Air Products „Efektivní systém dodávky kapalného kyslíku“ může snížit ztráty odvětrávaného produktu až o 30%. Tento systém využívá patentovanou technologii k eliminaci nárůstu tlaku v zásobníku tak, že nejprve namísto kapaliny využívá kyslík ve formě plynu. Tím se snižuje ztráta produktu a tento produkt byl úspěšně nasazen v mnoha střediscích pro péči o rány a hyperbarickou léčbu.  

Rychlé a plynulé výměny nemocničních nádrží

V nemocnicích a chirurgických centrech je nezbytný přísun kyslíku. Sledujte, jak Air Products během tří dnů kompletně odstranil nádrže konkurenta a nainstaloval nové, a to zcela bez přerušení služeb nemocnice.