logo Go to Home Page

Sintrování HIP

Odborná řešení, která vám pomohou uspět

V procesu spékání-HIP se spékání a HIP (lisování za tepla) spojí do jednoho pracovního kroku. Air Products může poskytovat různé technické plyny pro aplikace spékání-HIP (spékání s tlakovou podporou) včetně argonu a vodíku. Vodík se primárně používá k usnadnění odstraňování materiálu pojiva, zatímco argon poskytuje tlakové médium pro zahušťování a odstranění dutin.

Stáhněte si brožuru Atmosphere Solutions for Metals Processing

Průmyslové plyny od globálního vedoucího pracovníka

  • Celosvětový přední výrobce dusíku, kyslíku a argonu
  • Přední světový výrobce a dodavatel vodíku a helia
  • Spolehlivá dodávka technických plynů
  • Vynikající výsledky při plnění včasných potřeb
  • Přední společnost v oblasti bezpečnosti
  • Technická podpora, když ji potřebujete
  • Špičkové služby zákazníkům

Spékání HIP řešení a odborné znalosti

Naší hlavní silnou stránkou je aplikace inovací a našich odborných znalostí k řešení problémů našich zákazníků

Vyšší kvalita součástí HIPed sintrováním

Air Products atmosférická řešení pro HIP sintrováním poskytují vynikající prostředky pro zlepšení kvality vašich produktů

Řešení na míru

Správný výběr typu a množství plynné směsi může vést ke specifickým metalurgickým vlastnostem, kvalitě povrchu a rozměrové kontrole

Spolehlivá a bezpečná dodávka argonu a vodíku

Jsme připraveni pokrýt vaše potřeby argonu a vodíku dnes, zítra i do budoucna

Technické odborné znalosti

Naše jedinečné chápání technologie HIP sintrováním vede k vyšší produktivitě, snížení dlouhodobých nákladů a zvýšení bezpečnosti pro zákazníky

Dejte pro vás práci na světové úrovni.

Obraťte se na některého z našich technických odborníků, kteří vám pomohou s návrhem, konstrukcí, konstrukcí a provozem systému dodávky plynu pro vaši konkrétní aplikaci.

ZJISTĚTE VÍCE

Plyny

Air Products plyny, které jsou obvykle dodávány v plynné a kapalné formě, umožňují zákazníkům v celé řadě průmyslových odvětví zlepšit jejich vliv na životní prostředí, kvalitu produktů a produktivitu.

Argon

Plynný i kapalný argon v různých čistotách a s různými možnostmi celosvětového dodání díky naší síti skladů a vzduch dělících zařízení.

Vodík

Je ceněný pro své reaktivní a ochranné vlastnosti a používá se v mnoha průmyslových odvětvích, jako je elektronika, potravinářství, sklářství, chemický průmysl, rafinérství a jiné. Jeho jedinečné vlastnosti můžete využít ke zlepšení kvality, optimalizaci výkonu a snížení nákladů.