logo Go to Home Page

Strojírenství, dodávky a stavebnictví (EPC)

Gasifier at Jiutai New Material Co. Ltd mono-ethylene glycol project in Hohhot, ChinaSpolečnost Air Products, která působí již 80 let, poskytuje základní průmyslové plyny, související zařízení a odborné znalosti aplikací v celé řadě průmyslových odvětví, ale také vyvíjíme, konstruujeme, stavíme, vlastníme a provozujeme některé z největších projektů průmyslových plynů na světě. Usilujeme o to, abychom rostli zodpovědně a zaměřili se na řešení problémů udržitelnosti a energie, se kterými se musíme všichni potýkat.

Příležitosti pro Growth

Air Products se zaměřují na podporu osobního růstu a růstu naší společnosti. Jako součást týmů Air Products 'Engineering, Procurement a Construction budete mít možnost růst společně s naší společností, neboť budeme i nadále zadávat projekty celosvětového měřítka pro průmyslové plyny a poskytovat řešení výzev našich zákazníků.

World-Class Megaprojects

Together with our partners, we're developing megaprojects all over the globe that address the world's growing need for clean, sustainable energy. These projects require world-class safety, ground-breaking technology and innovation, flawless execution, operational excellence and reliability, and above all, the right people. The people of Air Products.

Bezpečnost je naší prioritou

Bezpečnost je základní hodnotou našeho podnikání a investujeme do našich zaměstnanců, abychom jim zajistili bezpečné prostředí, protože nic – ani výnosy, ani výroba, ani zisky – není důležitější než bezpečnost.

Práce v EPC v Air Products

Bezpečnost je naší prioritou a bezpečné postupy pronikají do všeho, co jako společnost děláme, včetně spolupráce s dodavateli a vytváření světově významných projektů po celém světě. Podívejte se na toto krátké video zaměstnance Air Products – stavebního manažera, Terrence Mootoo, kde se dozvíte více o tom, jaké to je pracovat v oddělení inženýrství, zajišťování & konstrukce v Air Products.
PŘIHLASTE SE JEŠTĚ DNES

Společně rozvíjíme kulturu inkluze

Air Products se zaměřuje na poskytování nástrojů, které zaměstnanci potřebují k úspěchu a růstu, společně s růstem naší společnosti. Jak jasně řekl náš předseda, prezident a ředitel společnosti Seifi Ghasemi, Air Products se zaměřuje na poskytování pracovního prostředí podporujícího inkluzi, kde se se všemi zaměstnanci pracuje s respektem a důstojností tak, aby cítili, že si jich společnost váží a záleží na nich.

Raising the Bar for Diversity, Inclusion and Belonging

Our higher purpose goes beyond just delivering superior financial performance. Our higher purpose includes bringing people from all walks of life together to collaborate and innovate solutions to the world’s most significant energy and environmental sustainability challenges. 

To support our goal of being the most diverse industrial gas company in the world, Air Products is taking a measurable, transparent step to further increase the number of females and U.S. minorities in professional and managerial roles. By 2025, we aim to achieve at least 28 percent female representation in these roles globally, and 30 percent minority representation in these roles in the U.S.

By being transparent about Air Products’ goals and our progress against them, we can visibly demonstrate our genuine commitment to diversity, inclusion and belonging, and bring everyone along on the journey with us.

Visit our Career Center today

APPLY NOW