logo Go to Home Page

Řidiči nákladních vozidel

Příležitosti

Hledáme kvalifikované řidiče orientované na kariéru, kteří chtějí své zkušenosti přenést do zavedené globální organizace uznávané pro bezpečnost, profesionální dokonalost a závazek vůči našim zaměstnancům.

Pokud jste stejně oddaný řidič, který se vyznačuje bezpečností a spolehlivostí, prozkoumejte naše vynikající příležitosti v Kariérním centru, které se liší podle země.  Připojíte se k přední společnosti v oboru, která je známá svou stabilní zaměstnaností, konkurenceschopným platem a vynikajícími benefity. Tyto příležitosti se v jednotlivých regionech liší. Navštivte naše kariérní středisko a podívejte se na aktuální příležitosti.

Air Products drivers deliver industrial gases—such as nitrogen, oxygen, argon, hydrogen, helium and more—to a variety of customers around the world.

Rozvoj vaší kariéry

Kvalifikace řidiče – Air Products s vámi pracuje na udržení nezbytné kvalifikace řidiče, včetně řidičského oprávnění, lékařských a jiných požadovaných certifikátů.

Air Products Univerzita – Vede neustálé vzdělávací úsilí naší společnosti se svými 11 vysokými školami a poskytuje širokou škálu příležitostí k rozvoji, včetně školení o bezpečnosti, o produktech a dalších relevantních tématech.

Školení řidičů a školitelů - – pro podporu vašeho růstu a rozvoje. I když většina řidičů raději zůstává na pozici řidiče, existují příležitosti k postupu do takových pozic, jako je dispečer terminálu, plánovač logistiky, vedoucí týmu a mnohem více!

Další možnosti profesní dráhy

Navštivte naše Kariérní centrum ještě dnes

PODAT ŽÁDOST HNED