logo Go to Home Page

Zaměstnanecké perspektivy

Air Products „vyšším účelem je vytvořit společnost, v níž budou mít lidé pocit, že patří a jejich příspěvky jsou oceňovány a oceňovány; společnost, která podporuje spolupráci mezi lidmi z různých kultur a prostředí, společnost usilující o udržitelnost a podporu komunit, v nichž působíme, a společnost, pro kterou naši zaměstnanci chtějí pracovat a kde jsou hrdí na to, že jsou součástí inovativního procesu řešení energetických a ekologických problémů, kterým lidská rasa čelí.

Podívejte se na video od začátku do konce

Ana


Chemický inženýr

„Cítím se respektován a oceňován jak za svou technickou zkušenost, tak za kulturní odlišnosti."

Účastnil jsem se Air Products jako účastník programu profesního růstu. Schopnost prozkoumat různé oblasti společnosti byla velmi zajímavá – a velmi se hodila. Společnost má poslání být nejziskovější ve svém oboru, a chci být součástí tohoto úspěchu. Pracoval jsem na projektech od $0 od 5 milionů po $10 milionů a neustálé výzvy, kterým nabízím, mi umožňují pokračovat v kariéře a přispívat k úspěchu společnosti. Nejdůležitější je, že se cítím respektován a oceňován jak svými technickými zkušenostmi, tak s kulturními odlišnostmi.

Rafael

Rafael Paredes

Globální provozní dokonalost
Master Black Belt


„Aktivní účast v Air Products Inclusion Network, doufám, že budu moci ovlivnit a změnit počet nedostatečně zastoupených menšin na pracovišti.“

Během své kariéry jsem se zabýval diskrétní výrobou a provozem. Kdysi jsem byl ředitelem závodu. Dnes poskytuji strategickou a taktickou podporu všem regionům pro rozsáhlé programy a projekty produktivity. Jedním z úspěchů, na které jsem hrdý, je účastnit se týmu s více funkčními úrovněmi a implementovat složitý bezpečnostní projekt, jehož výsledkem bylo více než $3 milionů úspor po celém světě díky nalezení způsobu, jak rozšířit kontroly přetlakových ventilů z každých 4–5 let na každých 8 – 10 let.

Danielle Martin

Danielle Martin

Vedoucí pracoviště

„Pro společnost Air Products je podpora růstu a rozvoje jejích zaměstnanců bez ohledu na úroveň zkušeností.“

Během tří let jsem získal pracovní zkušenosti v různých funkčních rolích a procesních technologiích při rozvíjení profesionálních dovedností a plnění cílů rané kariéry. Během jednoho z mých prvních úkolů jsem dostal příležitost řídit projekt snížení ztrát argonu v jednom z našich zařízení na dělení vzduchu. Připadalo mi to jako s velkou odpovědností, ale charakteristikou společnosti Air Products je růst a rozvoj jejích zaměstnanců bez ohledu na úroveň zkušeností. Výsledkem projektu byly významné finanční úspory pro závod. Dosáhl jsem základních dovedností a společnost měla prospěch ze snížení ztrát.

Ernie

Ernie Dixon

Projektový manažer, GEMTE Americas Execution

„Během posledních 30 let jsem viděl výrazná zlepšení na pracovišti u různých zaměstnanců. Na této cestě stále máme mnoho příležitostí k zlepšení. Moje vášeň je podpořeno Air Products (uznání, že tyto příležitosti existují, a naší ochoty provést změny).

Moje profesní dráha zahrnuje celou řadu úkolů v oblasti designu, provozu a řízení projektů jako jednotlivých přispěvatelů a manažerů. Moje současná pozice je výsledkem poučení z let úspěchů a neúspěchů. Mé největší poučení je, že musím spolupracovat se všemi lidmi, abychom dosáhli úspěchu. Myslím, že moje schopnost pracovat s různorodou skupinou lidí značně přispěla k mé profesní dráze.

Chia-Hang

Chia Lang

IT Advanced Analytics

„Jakožto mezinárodní pracovník ve Spojených státech je náročné pracovat a žít v naprosto odlišné kultuře a prostředí. S radostí jsem se připojil ke společnosti, ve které lidé vzájemně respektují a starají se. Moji kolegové jsou moji školitelé, kteří mi pomáhají s práci a průvodce kulturním šokem. Jsem ráda, že pracuji pro společnost, která se zaměřuje nejen na ziskovost, ale také oceňuje rozmanitost a bezpečnost jako jádro firemní kultury. Bylo pro mě důležité cítit, jako bych nebyla cizinec, když jsem poprvé ve společnosti vešel do dveří. “

Jako profesionální analytik může být nejvíce frustrující, že utratí spoustu prostředků na vývoj řešení, o které nikdo nemá zájem. Naštěstí se dostávám do práce na problémech, které jsou pro naši společnost kritické, na Air Products. Je vzrušující vidět, že vaše práce pomáhá firmě řešit složité analytické problémy a do popředí přináší smysluplné manažerské poznatky, což usnadňuje růst a celkový úspěch. Také si cením toho, že je společnost ochotná poskytovat zdroje a příležitosti lidem na všech úrovních profesního a zaměstnaneckého školení, což mi pomáhá pokračovat v rozvoji svých odborných znalostí a růstu.