logo Go to Home Page
Briane Galovich
Briane Galovich stáhnout obrázek

Briane Galovich

Vedoucí viceprezident, vedoucí informačního oddělení

Brian Galovich nastoupil do Air Products v prosinci 2020 na pozici Senior Vice President, Chief Information Officer. Má odpovědnost za strategický dohled nad technologicky řízenými řešeními a za integraci technologií, lidí, informací a procesů, které přinášejí hodnotu a provozní efektivitu mnoha našim zaměstnancům a zákazníkům po celém světě.

Pan Galovich přináší do této funkce více než 24leté zkušenosti. Vedl velké globální organizace ve všech aspektech digitální technologie včetně základní infrastruktury, kyberzabezpečení a podnikových podnikových systémů a současně využíval digitální nástroje, data a analytiky ke zvýšení provozní efektivity a zlepšit zkušenosti zaměstnanců a zákazníků. Naposledy působil jako viceprezident pro digitální technologie a vedoucí informačního oddělení pro společnost Collinins Aerospace. Předtím působil jako vedoucí informačního oddělení pro společnost Pratt & Whitney a oddělení Global Business Systems společnosti United Technologies Corporation.

Pan Galovich získal bakalářský titul v oblasti manažerských informačních systémů na University of Connecticut, magisterský titul v oboru managementu na Rensselaer Polytechnic Institute a magisterský titul v oboru elektronického obchodování a obchodní technologie na Carnegie Mellon University.

12/2020