logo Go to Home Page
Ivo Bols
Ivo Bols stáhnout obrázek

Ivo Bols

Prezident, Evropa a Afrika

Ivo Bols je prezidentem pro Evropu a Afriku ve společnosti Air Products. Je odpovědný za prosazování strategie a ziskovosti v divizi Industrial Gases v těchto regionech. 

Ivo Bols se ke společnosti Air Products připojil v roce 1988 jako finanční analytik a v roce 1990 se přesunul na pozici marketingového manažera jednotky European helium. V roce 1992 se přestěhoval do Francie, kde byl jmenován oblastním generálním ředitelem a později regionálním generálním ředitelem pro Air Products France, South. V roce 1995 byl uveden na pozici Business Development manager a později se stal ředitelem marketingu pro Evropu v jednotce General Industries. V roce 1999 se Ivo Bols přestěhoval do Německa jako General Manager, Merchant Gases Germany, a v roce 2003 byl jmenován do funkce Vice President, Northern Continent and Global Packaged Gases Centre of Excellence. V roce 2007 byl Ivo Bols přemístěn do Singapuru, kde zastával pozici viceprezident a generální ředitel divize Merchant Gases – Asia. V roce 2011 se přestěhoval do USA, kde zastával pozici Vice President a generální ředitel jednotky Global Liquid Bulk, Generated Gases and Helium. Pan Bols působil v roce 2012 na pozici Vice President a generálního ředitele Merchant Gases – Europe, a teprve poté se ujal funkce.

Ivo Bols získal univerzitní titul v oboru bioinženýrství na Katholieke Universiteit Leuven v Belgii a titul MBA se specializací na operační výzkum, finance a marketing. 

12/2015