Animated loader dots14ComingSoonAnimated loader dots

Melissa Schaeffer

Viceprezident pro finance, GEMTE, Ameriku, Střední východ a Indii

Melissa Schaeffer působí na pozici Vice President, Finance – GEMTE, Americas, Middle East a Indie. Je odpovědná za poskytování vedení a odborných finančních pokynů svému výkonnému viceprezidentovi a provoznímu řediteli na podporu funkcí Technologie, Inženýrství, Provádění projektů, Obstarávání, Výroba, Stavba a spouštění a dále Prodej zařízení a Podpora závodu, Technologie a vybavení pro zkapalněný zemní plyn, membránové systémy PRISM®, činnosti společnosti Gardner Cryogenics a Rotoflow.

Paní Schaeffer nastoupila do společnosti Air Products v červnu 2016 jako viceprezidentka a vedoucí auditu, kde byla odpovědná za vedení týmu pro audit společnosti a za provádění globálních interních auditů vycházejících z posouzení rizika. Po čtvrtletních revizních kontrolních pracích se účastnila kontrolního výboru. provádění aktivních aktivit sledování shody; vedení všech interních vyšetřování týkajících se potenciálního podvodu, porušení předpisů nebo porušení předpisů; a program shody Sarbanes Oxley (SOX). Předtím, než nastoupila Air Products, Paní Schaefferová zastávala pozici globálního ředitele, Internal Audit, ve společnosti Trinseo, přední globální společnosti v oblasti materiálů. Paní Schaefferová byla také 10 let zaměstnána v firmě Jonst & mladých, kde se její zodpovědnosti zaměřovaly zejména na SOX, služby interního auditu, transformaci procesů, dodavatelský řetězec a vyšetřování podvodů. Před tím, než pracovala u společnosti Ersta a mladého, pracovala u společnosti Samsung, kde se podílela na programu rozvoje finančního vedení.

Paní Schaefferová má titul v oboru financí a účetnictví na indické univerzitě a Executive MBA na univerzitě ve Villanově univerzitě. Ona je certifikovaný interní auditor a vyšetřovatel podvodů.

11/2020