Animated loader dots14ComingSoonAnimated loader dots

Sean D. Majore

Výkonný viceprezident, vedoucí právního oddělení a tajemník

Sean D. Major je výkonným viceprezidentem, general právním poradcem a tajemníkem společnosti Air Products. Má odpovědnost za vedení právní organizace společnosti po celém světě. Na konci roku 2020 převzal rovněž odpovědnost za globální organizaci pro životní prostředí, zdraví, bezpečnost a kvalitu společnosti. 

Pan Major má rozsáhlé zkušenosti s poradenským a poradním výborem pro členy správních orgánů, vedoucím oddělení c-Suite a týmy výkonného vedení veřejných společností, zejména ve věcech týkajících se správy a řízení společnosti, strategických vztahů, akvizic a zbavení se majetku, restrukturalizace, společných podniků, projektového financování a kapitálu. prodává transakce. Poté, co pan Major žil a působil jako podnikový právník v Asii i Evropě, úspěšně sjednal, dokumentoval a uzavřel širokou škálu složitých přeshraničních transakcí, do kterých se zapojilo více než 50 jurisdikcí. 

Před nástupem do společnosti Air Products v roce 2017 působil pan Major od roku 2007 jako Executive Vice President, General Counsel and tajemník ve společnosti Joy Global, přední výrobce a obsluha vysoce produktivního těžebního zařízení. Pan Major také působil jako ředitel ze společnosti 2011-2016 a od roku 2012 předsedou konsorcia výrobců energie v FutureGen Industrial Alliance, které spolupracovalo s americkým ministerstvem pro energii na návrhu a povolení velkoobjemového skladovacího zařízení na skladování slaného CO₂ v komerčním měřítku. a pokročilé kritické aspekty technologií spalování kyslíku, zachytávání a ukládání uhlíku. Na začátku své kariéry byl pan Major zaměstnán společností Johnson Controls a Abbott Laboratories, kde zastával roli rostoucí právní odpovědnosti. Než se Major Major přestěhoval, strávil sedm let soukromou praxí v právních firmách v Chicagu a Tokiu. 

Pan Major získal titul BA v oboru ekonomie na univerzitě DePauw University, JD na University of Lawa v Indianě a titul MBA na univerzitě Kellogg School of Management v severozápadní univerzitě. 

6/2021