Animated loader dots14ComingSoonAnimated loader dots

Sean D) Majore

Výkonný viceprezident, vedoucí právního oddělení a tajemník

Sean D. Major je výkonným viceprezidentem, general právním poradcem a tajemníkem společnosti Air Products. Má odpovědnost za vedení právní organizace společnosti po celém světě. Na konci roku 2020 převzal rovněž odpovědnost za globální organizaci pro životní prostředí, zdraví, bezpečnost a kvalitu společnosti.

Pan Major má rozsáhlé zkušenosti s poradenskou činností a poradou se členy správních orgánů, funkcionářů c-Suite a týmů výkonného vedení veřejných společností, zejména ve věcech týkajících se správy a řízení společnosti, strategických vztahů, akvizic, restrukturalizací, společných podniků a transakcí na kapitálovém trhu. Poté, co pan Major žil a působil jako podnikový právník v Asii i Evropě, úspěšně sjednal, dokumentoval a uzavřel širokou škálu složitých přeshraničních transakcí, do kterých se zapojilo více než 50 jurisdikcí.

Před nástupem do společnosti Air Products v roce 2017 působil pan Major od roku 2007 jako Executive Vice President, General Counsel and tajemník ve společnosti Joy Global. Před nástupem do funkce Joy Global byl zaměstnán ve společnosti Johnson Controls a Abbott Laboratories, kde zastával roli rostoucí právní odpovědnosti. Než se Major Major přestěhoval, strávil sedm let soukromou praxí v právních firmách v Barceloně a Tokiu.

Pan Major získal titul BA v oboru ekonomie na univerzitě DePauw University, JD na University College of Law Indiana a titul MBA na Kellogg School of Management v Northwestern University.

12/2020