Animated loader dots14ComingSoonAnimated loader dots

Victorii Brifo

Ředitel a ředitel
Chief Human Resources Officer

Victoria Brifo zastává pozici Senior Vice President a Chief Human Resources Officer ve společnosti Air Products. Je odpovědná za vedení všech aspektů organizace lidských zdrojů společnosti, včetně operací v oblasti lidských zdrojů, řízení rozmanitosti a začlenění, řízení talentů a odměn a benefitů a rovněž za oblast Global Health and Wellness, a pro firemní letectví a firemní dopravu.

Paní Brifo se připojila k Air Products v roce 2001 jako vedoucí pracoviště v Geismar ve státě Louisiana. Předtím, než se v roce 2005 stala ředitelkou Global Diversity Air Products, přešla přes řadu vedoucích pozic závodu. V roce 2008 byla jmenována vedoucím oddělení divize Electronics Operations. Merchant Gases group v roce 2011 k vedení divize Generated Gases. V roce 2014 převzala paní Brifo vedoucí vedoucí globální transformace divize Industrial Gases, kde byla nedílnou součástí iniciativ podnikové transformace a provozní produktivity. Následně byla jmenována viceprezidentem pro Global Gases a následně viceprezidentem pro Sales Equipment, Plant Support a Central Procurement.

Paní Brifo má tituly chemického inženýrství a politologie na Massachusetts Institute of Technology. Působí ve vedení společnosti Trinseo.

6/2021