logo Go to Home Page
Victorii Brifo
Victorii Brifo stáhnout obrázek

Victorii Brifo

Senior viceprezidentka a ředitelka pro lidské zdroje

Victoria Brifo působí ve společnosti Air Products jako senior viceprezidentka a ředitelka pro lidské zdroje. Je odpovědná za vedení všech aspektů organizace lidských zdrojů ve společnosti, včetně provozu, diverzitní a inkluzní problematiky lidských zdrojů, talent managementu a systému odměn a benefitů, stejně jako péče o zdraví a pohodu zaměstnanců a korporátní dopravu a letectví.

Paní Brifo se přidala ke společnosti Air Products v roce 2001 jako vedoucí pracoviště v Geismaru v Louisianě. Následně se vypracovala přes řadu vedoucích pozic lokálních pracovišť až na ředitelku globální diversity společnosti Air Products, kterou byla od roku 2005. V roce 2008 byla jmenována globální manažerkou divize elektronických operací a v roce 2011 se přesunula do skupiny Merchant Gases, kde se ujala vedení divize generovaných plynů. V roce 2014 převzala paní Brifo roli vedoucí globální transformace v divizi industriálních plynů, a podílela se tak na organizační transformaci a iniciativách v oblasti provozní produktivity. Následně byla jmenována viceprezidentkou divize globálních plynů, a poté viceprezidentkou divizí prodeje zařízení, podpory závodů a centrální prokuratury.

Victoria Brifo je držitelkou titulů z chemického inženýrství a politických věd z Massachusettského technologického institutu. Působí jako člen vedení společnosti Trinseo.

6/2021