logo Go to Home Page
Wilbur W. Mok
Wilbur W. Mok stáhnout obrázek

Wilbur W. Mok

Prezident, Asie

Wilbur W. Mok je prezidentem v Asii na adrese Air Products. Je odpovědný za prosazování strategie a ziskovosti v divizi Industrial Gases v Asii.

Pan Mok nastoupil do společnosti Air Products v roce 1986 jako finanční analytik v organizaci International Controlership a následně zastával různé inženýrské a obchodní funkce. V roce 1992 byl převelen do Hongkongu, kde byl jmenován oblastním ředitelem pro místní rozvoj. Když se M. Mok v roce 1995 vrátil do USA, byl jmenován na pozici Commercial Manager v divizi Electronics a v roce 1997 na pozici Asia Business Development. Pan Mok se znovu přestěhoval do Hongkongu, kde byl v roce 1999 jmenován generálním ředitelem pro jižní Čínu a v roce 2000 viceprezidentem a generálním ředitelem pro Čínu. V roce 2003 převzal větší odpovědnost za obchodní činnost společnosti Energy and Process Industries v Asii v roce 2003. . Pan Mok byl jmenován na pozici Air Products China v roce 2005 a v Asii v roce 2006. V roce 2009 se vrátil do USA jako viceprezident North America Tonnage Gases a v roce 2014 na pozici Vice President, Energy and Materials, a General Services, předtím, než zaujme svou aktuální pozici. 

Pan Mok získal titul BS v oboru elektrotechniky na Northwestern University a titul MBA ve financích na University of Chicago. 

12/2015