logo Go to Home Page

Kryogenní vodík nebo kompresor helia

Jedná se o nízkonákladový a efektivní způsob, jak splnit výrobní požadavky

Průmysloví výrobci, kteří vyžadují vysokotlaký vodík nebo helium pro chemickou výrobu, rafinování, výrobu bioenergetiky a uvedení do vesmíru, mohou nyní snížit náklady a zlepšit dobu spuštění díky funkci Air Products „Cryogenic“ Vodík nebo helium Systém kompresoru (CHC). Vlastní technologie je systém pro dodávku kapaliny, který zajišťuje naprostou provozní flexibilitu pro průtoky kapaliny až 120 000 m³/h při tlacích až 10 000 psig. Změny výrobních potřeb lze splnit okamžitě, což snižuje náklady a minimalizuje prostoje.
Stáhnout brožuru systému kryogenního vodíkového kompresoru

Výhody kompresorů CHC

 

  • Nižší kapitálové výdaje
  • Snížení provozních nákladů prostřednictvím minimálních ztrát větrání
  • Vyšší účinnost díky sledování zatížení
  • Jednoduchá instalace

Princip funkce systému CHC

Kapalný vodík nebo helium je směrováno ze skladovacího zásobníku vakuově izolovaným potrubím do sání kompresoru CHC. Podmínky na vstupu jsou nastavovány pneumaticky ovládaným regulačním ventilem na vedení kapaliny. Jednotka CHC stlačuje paralelně dva konce stlačování vodík/helium na požadovaný tlak. Kryogenní vypouštěcí proud je veden do odpařovačů, aby byl ohřát na okolní teplotu. Recyklovaný plyn je veden zpět do sání čerpadla nebo do skladovací nádrže.

 
KONTAKTUJTE NÁS

Dejte pro vás práci na světové úrovni.

Obraťte se na některého z našich technických odborníků, kteří vám pomohou s návrhem, konstrukcí, konstrukcí a provozem systému dodávky plynu pro vaši konkrétní aplikaci.

ZJISTĚTE VÍCE

CENTRUM PODKLADŮ