logo Go to Home Page

Hořák Cleanfire® ThruPort®™

Řešení pro regenerátory pro stárnutí ve sklářském průmyslu

Air Products Cleanfire® ThruPort ₑ™ hořák, jeden z Air Products nejnovějšího vývoje pro sklářský průmysl, umožňuje instalaci kyslíko-palivové spalovací technologie za běhu, prostřednictvím stávajících otvorů v regenerativní peci s palivem. Tento vodou chlazený kyslíko-palivový hořák s rozstřikováním kyslíku je ideální pro obnovení plné výroby na pecích ochromených vadnými regenerátory a nejčastěji se používá buď dočasně během oprav regenerátorů, nebo k prodloužení životnosti pece na konci kampaně.

Váš klíčový provozní personál může mít okamžitý přístup k aktuálním provozním parametrům hořáku ve své řídicí místnosti nebo na vzdálených počítačích a chytrých zařízeních prostřednictvím služby Air Products Process Intelligence, která využívá nejmodernější diagnostické snímače na hořáku a bezdrátovou komunikaci technologie pro sledování a řízení našich plynů a zařízení, a také sledování klíčových parametrů procesu.

Abychom vám pomohli porozumět, zda je tento hořák vhodný pro vaše potřeby, můžeme uspořádat demonstraci v naší pilotní laboratoři pro pokročilé laboratoře pokročilé čisté energie.

Stáhněte si katalogový list hořáku Cleanfire® ThruPortₑ™

Aby nedošlo k prostojům při opravách regenerátoru nebo se prodloužila životnost pece pro stárnutí, ThruPortHořák lze snadno instalovat pomocí stávajícího portu pece a efektivně tak dodávat teplo a pomáhat udržovat požadovanou úroveň výroby – při zajištění vysoké účinnosti a nízkých emisí NOₓ. K tomu využívá hořák několik jedinečných vlastností:

  • Tandemové, vodou chlazené kyslíko-palivové hořáky a sestava trysky trysky pro kyslík
  • Provedení na zemní plyn a olej, s kapacitou hoření 4–20 MMBTU / h
  • Osvědčená odolná konstrukce – snadná instalace do stávajícího portu, zatímco je pec v provozu
  • Nastavitelná délka a úhel plamene pro optimální distribuci tepla a pokrytí povrchu
  • Volitelné nejmodernější diagnostické snímače hořáku a bezdrátové komunikační technologie zajišťující okamžitý vzdálený přístup k aktuálním provozním parametrům hořáku
  • K dispozici pro rychlé nasazení

Provozní režimy hořáku Cleanfire® ThruPort®

Hořák Cleanfire® ThruPort®™

Tento hořák nabízí výrobcům skla rychlé řešení pro obnovení stárnoucích pecí pro plnou výrobu.

LABORATOŘ POKROČILÉ ČISTÉ ENERGIE – VIRTUÁLNÍ UKÁZKY GLOBÁLNÍM UMÍSTĚNÍM

Laboratoř pokročilé čisté energie je naše nejnovější předváděcí zařízení, které je schopné usnadnit vývoj a testování v plném rozsahu spalovacích systémů s využitím skutečných zákaznických paliv. Vzdálené zobrazovací systémy navíc umožňují účast v reálném čase na testování prostřednictvím internetu.

Podstupujete opravy regenerátoru? Je obtížné zachovat plnou výrobu ve stárnoucí peci?

Dovolte, aby naši aplikační technici pomohli pochopit, zda je hořák Cleanfire® ThruPortₑ™ vhodný pro vaše potřeby.

KONTAKTUJTE NÁS JEŠTĚ DNES!

CENTRUM PODKLADŮ