logo Go to Home Page

MVE Lab Series

V laboratořích a zdravotnických zařízeních po celém světě jsou kryogenní kapalné Dewarovy nádoby dodávané společností Air Products uznávány jako laboratoře.

Tyto vysoce účinné superizolované Dewarovy nádoby jsou nejpohodlnějším a nejekonomičtějším způsobem skladování a dávkování kapalného dusíku. Mnoho laboratorních jednotek může být vybaveno odlitky, tlakovými dávkovači nebo naběračkami pro pomoc při přenosu kapalného dusíku.
Stáhněte si brožuru Dewarových nádob řady MVE

Přehled

Vlastnosti laboratoře řady MVE

  • Určeno pro efektivní skladování kapalného dusíku
  • Nízká spotřeba kapalného dusíku
  • Pohodlné lehké balení

Vlastnosti MVE pro výzkum Dewarových nádob

  • Všechny konstrukce z nerezové oceli
  • Izolované víko
  • Široká ústa pro snadný přístup
  • Pohodlná rukojeť pro přenášení (s výjimkou modelu s objemem 0,5 l)
  • Splňuje laboratorní bezpečnostní požadavky, které zakazují Dewarovy nádoby se skleněnou vložkou

Kontaktujte nás

KONTAKTUJTE NÁS

Zeptejte se odborníka

Stephen Robinson

Produktový manažer – biologie

"Jak mohu bezpečně zkolovat kapalný dusík z mé Dewarovy nádoby?"
Mnohé z našich laboratorních Dewarových nádob mohou být vybaveny tlakovými dávkovači, vyléváním hubic nebo naběraček pro pomoc při přenosu kapalného dusíku.

Kapalný dusík

Dusík je ceněn jako plyn pro své inertní vlastnosti, tak jako kapalina pro chlazení a mražení. Zkušený aplikační tým naší společnosti může využít znalostí oboru a aplikací k zajištění dodávkového a technologického řešení pro splnění vašich jedinečných potřeb.
Stáhněte si brožuru Safetygram 7 pro kapalné dusík

Řešení CryoEase® Microbulk

Technologie CryoEase® microbulk je moderní koncept, kdy je plyn dodáván plněním v místě spotřeby oproti tradičnímu způsobu pro menší objemy spotřeby, kdy je plyn dodáván výměnou za prázdné lahve a Dewarovy nádoby. Zásabování mikrobulkou CryoEase® zahrnuje speciálně konstruované vozíky s integrovaným ovládáním a flexibilními možnostmi skladovací nádrže. Konečné použití lze zajistit jako čisté plyny, kryogenní kapaliny nebo plynné směsi pomocí mixéru instalovaného na vašem pracovišti.
ZJISTĚTE VÍCE

CENTRUM PODKLADŮ