logo Go to Home Page

Ponorné mrazicí zařízení Freshline®

Pro rychlé a vysoce kvalitní mražení IQF

Naše mrazicí zařízení Freshline® CP a RH vám umožňuje konzistentně vyrábět vysoce kvalitní jednotlivě rychle mražené výrobky (IQF) včetně potravin, u kterých je obtížné mrazit bez shluků tradičními metodami mražení. Okamžité zmražení vnějšího povrchu potraviny pomocí tekutého dusíku pomáhá udržovat tvar, chuť a texturu výrobku a zabraňuje ztrátám vlhkosti a kvality.

Ponorné mrazicí zařízení Freshline® RH – Největší ponorné mrazicí zařízení pro náročné požadavky. Koupel s kapalným dusíkem je téměř dvakrát větší než většina ponorných mrazicích zařízení, která se v současnosti na trhu nabízejí. Lze použít jako samostatnou jednotku pro mletí povrchové vrstvy výrobků, nebo lze připojit k dusíkovému tunelu nebo spirále pro úplné zmrazení produktů a optimalizaci účinnosti.

Ponorné mrazicí zařízení Freshline® CP – je ideální pro procesory, kde je málo místa a kapitálu. Jedná se o jedinečný víceúrovňový mrazicí systém, který dokáže zcela zmrazit velké objemy produktů na ploše pouhých 5 metrů.

 
Stáhněte si brožuru Freshline® RH Ponorné mrazicí zařízení

Vyšší výtěžnost

Výrobky jsou nejprve povrchově zmrazeny v lázni s kapalným dusíkem (LIN), což zajišťuje jejich uzamčení ve vlhkosti, což přispívá k prevenci dehydratace a z toho vyplývající úbytku hmotnosti.

Maximalizace kvality produktu

Mražení povrchové vrstvy může zabránit lepení pásu a jeho značení, udržuje tvar výrobků a omezuje tvorivost výrobku

Nízké kapitálové investice

Jelikož se jako chladivo používá kapalný dusík, vyžadují ponorná mrazicí zařízení výrazně nižší kapitálové investice než investice do mechanických systémů

Snadné čištění a údržba

Jednoduchá konstrukce, konstrukce a málo pohyblivých součástí usnadňují údržbu a používání mrazicích zařízení

Lepší výkon mechanického mrazicího zařízení

Výrobky pro mražení povrchové vrstvy s dusíkem mohou snížit tepelné zatížení následných mechanických mrazicích systémů, což vám umožňuje zvýšit výkon a rovněž snížit množství rozmrazování mechanických cívek, což zlepšuje dobu provozu provozu.

Malý půdorys

Kapalný dusík je −206 ° C, což umožňuje zmrazit nebo zchladit velmi vysoké objemy při co nejmenším objemu

Zjistili jste více o našich ponorných mrazicích zařízeních Freshline®?

Naplánovat bezplatnou konzultaci s jedním z našich odborníků na potraviny.

KONTAKTUJTE NÁS

Zeptejte se odborníka

Scott Robertson

Vedoucí potravinářského průmyslu, Severní a Jižní Amerika

“Pokud již mám mechanický mrazicí systém, proč bych měl (a) uvažovat mražení dusíkem?”
Mnozí z našich zákazníků používají pro zlepšení svého mechanického mražení dusík. Ať už používá dusík k zvýšení kapacity stávajícího mechanického mrazicího zařízení. mražení povrchové vrstvy pro snížení přilepení pásu nebo známek nebo pro zamknutí vlhkosti pro zlepšení výtěžku, existují různé způsoby, jak může dusík zlepšit váš stávající proces. Nechte naše potravinářské specialisty, aby určily nejlepší řešení pro váš proces.

Je pro vás důležitá kvalita a dodržování předpisů?

Záleží nám na bezpečnosti a kvalitě. Naše plyny a vybavení splňují veškeré příslušné potravinářské předpisy.

VÍCE INFORMACÍ

Potravinářská řešení Freshline®

Nejenže dodáváme plyny a zařízení, ale především vám chceme pomoci. Proto jsme také světovou špičkou v oblasti inovací v potravinářském průmyslu, provádíme pro vás zkoušky na místě nebo v jedné z našich laboratoří, nabízíme poradenství včetně vyhodnocování a optimalizace procesů, analytické služby a podporu při školení.

ZJISTĚTE VÍCE

Možnosti dodávky plynu a dodávek

Dusík

V plynné podobě je užitečný pro jeho inertní vlastnosti a jako kapalina je skvělý pro chlazení a mražení. Prakticky každý obor může těžit jeho jedinečných vlastností ať už zlepšením výnosů, optimalizací výkonu či zvýšením bezpečnosti provozu.

Velkoobjemové dodávky

Dodáváme nákladní dopravou a v závislosti na Vašem požadovaném objemu, tlaku, provozním režimu, čistotě a požadovaném průtoku umístíme ve Vaší výrobě buď ve formě kapaliny v kryogenních zásobnících, nebo jako plyn ve vysokotlakých nádobách.

Máte dotaz? Rádi vám odpovíme.

KONTAKTUJTE NÁS

CENTRUM PODKLADŮ