Animated loader dots14ComingSoonAnimated loader dots
Frozen pizza

Mrazicí zařízení Freshline® IQ

SMART volba pro efektivitu, hospodárnost a hygienu

Ať již pracujete s mrazením nebo chlazením novým, nebo již mrazíte / chladíte, kryogenní mrazicí tunel Freshline® IQ byl navržen s ohledem na efektivitu, hospodárnost a hygienu.

Mrazicí zařízení Freshline® IQ nabízí nepřetržité vysoce výkonné mražení nebo chlazení pro širokou škálu potravinářských výrobků. Je konstruován v deseti stopových modulárních sekcích, takže se snadno rozšiřuje po poli. Volitelný dálkový systém sledování umožňuje řešení potíží nebo sledování efektivity z dálky. To vše s minimální počáteční investicí předem.

Zeptejte se odborníka

Food Industry Manager, Americas
Scott Robertson

Vedoucí potravinářského průmyslu, Severní a Jižní Amerika

Jak mohu optimalizovat spotřebu tekutého dusíku v mém kryogenním mrazicím systému?

Optimalizace provozu mrazicího zařízení obvykle zahrnuje tři proměnné – dobu zdržení, plnění pásem a rychlost výroby. Naši potravinoví specialisté pomáhají našim zákazníkům optimalizovat všechny tři procesy tím, že důkladně vyhodnotíme procesní požadavky, vyhodnotíme produkty na skutečném mrazicím zařízení v laboratoři Foods, abychom zajistili správný výběr mrazicího zařízení, a spolupracujeme s našimi zákazníky během spouštění a postupu vpřed, aby se minimalizovala spotřeba dusíku.

Read more...