logo Go to Home Page

Mrazicí zařízení Freshline® IQ

SMART volba pro efektivitu, hospodárnost a hygienu

Ať již pracujete s mrazením nebo chlazením novým, nebo již mrazíte / chladíte, kryogenní mrazicí tunel Freshline® IQ byl navržen s ohledem na efektivitu, hospodárnost a hygienu.

Mrazicí zařízení Freshline® IQ nabízí nepřetržité vysoce výkonné mražení nebo chlazení pro širokou škálu potravinářských výrobků. Je konstruován v deseti stopových modulárních sekcích, takže se snadno rozšiřuje po poli. Volitelný dálkový systém sledování umožňuje řešení potíží nebo sledování efektivity z dálky. To vše s minimální počáteční investicí předem.

Stáhněte si brožuru Freshline® IQ Freezer

Mrazicí zařízení pracovního koše s mnoha výhodami

  • Vysoký výkon, malé nároky na prostor
  • Nízké náklady na počáteční kapitál
  • Modulární rozšiřitelné provedení v terénu
  • Efektivní spotřeba kryogenního plynu
  • Snadné čištění
  • Snadná údržba a obsluha
  • Jedinečné dálkové monitorování v reálném čase
  • Jsou schopné mražení / chlazení široké škály potravin

Zjistěte více o mrazicím zařízení Freshline® IQ?

Naplánovat bezplatnou konzultaci s jedním z našich odborníků na potraviny.

KONTAKTUJTE NÁS

Zeptejte se odborníka

Scott Robertson

Vedoucí potravinářského průmyslu, Severní a Jižní Amerika

“Jak mohu optimalizovat spotřebu tekutého dusíku v mém kryogenním mrazicím systému?”
Optimalizace provozu mrazicího zařízení obvykle zahrnuje tři proměnné – dobu zdržení, plnění pásem a rychlost výroby. Naši potravinoví specialisté pomáhají našim zákazníkům optimalizovat všechny tři procesy tím, že důkladně vyhodnotíme procesní požadavky, vyhodnotíme produkty na skutečném mrazicím zařízení v laboratoři Foods, abychom zajistili správný výběr mrazicího zařízení, a spolupracujeme s našimi zákazníky během spouštění a postupu vpřed, aby se minimalizovala spotřeba dusíku.

Wondering about Quality and Compliance?

We care deeply about safety and quality. Our gases and equipment comply with all relevant food legislation.

LEARN MORE

Freshline® Food Services

We don't just supply gases and equipment, we want to help you succeed every step of the way. This is why we also are world leaders in food industry innovation, run trials for you on-site or in one of our laboratories, offer consultancy including process evaluation and optimisation, analytical services and training support.

LEARN MORE

Možnosti dodávek plynu

Dusík

V plynné podobě je užitečný pro jeho inertní vlastnosti a jako kapalina je skvělý pro chlazení a mražení. Prakticky každý obor může těžit jeho jedinečných vlastností ať už zlepšením výnosů, optimalizací výkonu či zvýšením bezpečnosti provozu.

Velkoobjemové dodávky

Dodáváme nákladní dopravou a v závislosti na Vašem požadovaném objemu, tlaku, provozním režimu, čistotě a požadovaném průtoku umístíme ve Vaší výrobě buď ve formě kapaliny v kryogenních zásobnících, nebo jako plyn ve vysokotlakých nádobách.

Questions? We've got answers.

CONTACT US