logo Go to Home Page

Řešení Freshline® pro mražené porce tekutin nebo past

Pro maximální pohodlí koncového uživatele s produktem snadno rozděleným do několika částí

Hledáte pro své zákazníky, kteří používají služby potravin, jedinečnou vysoce kvalitní tekutou mraženou omáčku nebo kapalný přípravek?

Mrazíte výrobek v současné době na granule, ale máte problémy s nedostatečnou stálostí velikosti a tvaru nebo s nalepením produktu na formu či pás mrazicího zařízení?

Nebo hledáte nové způsoby, jak začlenit nenápadné množství mražených omáček do mražených potravinářských výrobků?

Kdo řekl, že kapaliny a polotekuté produkty nelze jednotlivě rychle zmrazit (IQF)? Ať už chcete vytvořit homogenní kapičky mražených kapalin, pelet nebo větších částí mražených kapalin či polokapalek, máme k dispozici vybavení a víme, jak vám pomoci dosáhnout požadovaného výsledku.

Stejně jako všechny naše kryogenní systémy mražení zajišťuje extrémně rychlé mražení kapalný dusík i vysoce kvalitní mražený výrobek. Naleznete zde také řešení, která vyžadují omezené investiční náklady, a efektivita našeho vybavení zajistí optimální využití dusíku pro snížení provozních nákladů.

Vysoce kvalitní a symetrické mražené granule
Dávkováním kapek tekuté přípravy jídla do lázně tekutého dusíku
Vysoce kvalitní malé mražené ploché kapičky kapalných potravin
Dávkováním kapek preparátu na roštový pás mrazicího tunelu Freshline® MP
Vysoce kvalitní mražené části kapaliny nebo polotekutiny
Ochlazením přípravy na pastu, následným tvarováním podle Vámi požadovaných specifikací a mražením

Možnosti dodávek plynu

Velkoobjemové dodávky

Dodáváme nákladní dopravou a v závislosti na Vašem požadovaném objemu, tlaku, provozním režimu, čistotě a požadovaném průtoku umístíme ve Vaší výrobě buď ve formě kapaliny v kryogenních zásobnících, nebo jako plyn ve vysokotlakých nádobách.

Dusík

V plynné podobě je užitečný pro jeho inertní vlastnosti a jako kapalina je skvělý pro chlazení a mražení. Prakticky každý obor může těžit jeho jedinečných vlastností ať už zlepšením výnosů, optimalizací výkonu či zvýšením bezpečnosti provozu.

Rádi byste se dozvěděli více o našich granulačních řešeních?

Objednejte si bezplatnou konzultaci s jedním z našich odborníků.

KONTAKTUJTE NÁS