logo Go to Home Page

Řešení Freshline® Superfresh

Čerstvé podle potřeby

Hledáte přirozený způsob, jak dále prodloužit trvanlivost vašich chlazených potravin balených v modifikované atmosféře (MAP)? Nebo hledáte způsoby, jak omezit sezónní překážky nebo lépe naplánovat výrobu obecně?
Představte si, že byste si mohli vyrobit jídlo, když vám to vyhovuje, a pak jej několik měsíců skladovat, než se zákazníkovi doručí, až se vám bude nejlépe hodit, a zároveň nabídnout produkt podobný běžnému chlazenému produktu v modifikované atmosféře. Tato možnost může být realitou.
Náš výzkumný a vývojový tým objevil, že kombinace kryogenního mražení a MAP účinně zpomaluje zrychlené kažení potravin, k němuž dochází po rozmrazení. Umožňuje výrobkům z mražených a rozmrazených pokrmů nabízet srovnatelnou kvalitu, vzhled a skladovatelnost jako standardní chlazené výrobky balené v modifikované atmosféře, v některých případech i dříve delší. Rovněž pro všechny testované produkty může koncový uživatel po bezpečném rozmrazení za správných podmínek bezpečně znovu doma zmrazit produkt.
Stáhněte si brožuru Freshline® Superfresh Solutions

Proč používat proces Freshline® Superfresh?

Zúžení průchodnosti

Produkujte, když vám to nejlépe vyhovuje, nebo když je váš nejlepší produkt nejlepší

Snížení odpadu

Delší trvanlivost (doba MAP a doba mražení) a lepší kontrola dodavatelského řetězce znamenají menší ztrátu produktu

Úspory peněz

Úspory související s nabídkou a poptávkou. Snížení plýtvání produktem také znamená snížení nákladů

Řešení Freshline® Superfresh a standardní technologie MAP

Výroba chráněná metodou Freshline® Superfresh má následující vlastnosti v porovnání se standardními výrobou chlazených výrobků balených v modifikované atmosféře:

  • Kvalita: srovnatelný obecný vzhled, chuť a texturu
  • Vlhkost: podobné úrovně ztrát kapáním
  • Opětovné zmrazení: ve všech testovaných případech výsledky prokázaly, že lze výrobek bezpečně znovu zmrazit (po rozmrazení za správných podmínek)
  • Trvanlivost: stejná skladovatelnost po dosažení chlazeného prostoru (a v některých případech dokonce delší) plus doba, kdy byl výrobek ponechán zmrazený

Zeptejte se odborníka

Neila Hansforda

Expert na potravinářskou technologii, Velká Británie

"Bude proces Freshline® Superfresh fungovat pro můj produkt?"
Úspěšně jsme otestovali řadu produktů a na vyžádání poskytujeme několik případových studií. V následujícím článku je uvedeno několik příkladů.

Potravinářská řešení Freshline®

Nejenže dodáváme plyny a zařízení, ale především vám chceme pomoci. Proto jsme také světovou špičkou v oblasti inovací v potravinářském průmyslu, provádíme pro vás zkoušky na místě nebo v jedné z našich laboratoří, nabízíme poradenství včetně vyhodnocování a optimalizace procesů, analytické služby a podporu při školení.

ZJISTĚTE VÍCE

Je pro vás důležitá kvalita a dodržování předpisů?

Záleží nám na bezpečnosti a kvalitě. Naše plyny a vybavení splňují veškeré příslušné potravinářské předpisy.

VÍCE INFORMACÍ

Máte zájem dozvědět se více informací o našich řešeních Freshline® Superfresh?

Objednejte si bezplatnou konzultaci s jedním z našich odborníků.

KONTAKTUJTE NÁS

CENTRUM PODKLADŮ