logo Go to Home Page

Čerpací stanice

Air Products nabízí plně integrovanou a přizpůsobitelnou řadu zařízení pro doplňování vodíku. Vodíkové stanice SmartFuel® jsou osvědčenou technologií a zahrnují kompresi, skladování a dávkování. Zařízení je navrženo pro minimální instalaci a lze jej používat s jakýmkoli zdrojem vodíku. Do osobních, nákladních a dodávkových vozidel, autobusů, skútrů, vysokozdvižných vozíků, lokomotiv, letadel, mobilních věží, zařízení pro manipulaci s materiálem a dokonce z ponorek se podílejí trendové nastavení Air Products. Technologie SmartFuel® .

Bezpečnost je naší nejvyšší prioritou a naše stanice SmartFuel® nejsou výjimkou. Neustálá inovace a více než 25 let zkušeností v oblasti vodíkových doplňování paliva je součástí našich výdejních stojanů a dalších zařízení stanic. To zajišťuje bezpečný provoz, snadnou instalaci a vysokou úroveň spolehlivosti.

Vodíková mobilita: Vytvárame čistejšiu budúcnosť

Medzi hlavné ciele spoločnosti Air Products patrí riešenie svetovej potreby čistej energie a materiálov pri súbežnom znižovaní vplyvu na životné prostredie. Vodík je kľúčovým prvkom k riešeniu týchto výziev. Naše riešenia H2fM Vodíkovej mobility zabezpečujú všetky potreby pre vodíkové palivo.

Vytváranie čistejšej budúcnosti si vyžaduje skúsenosti, investície a inovácie na celosvetovej úrovni. Disponujeme s potrebnou technológiou, znalosťami, kapitálom a ambíciami byť prvým hráčom v zavádzaní vodíkového hospodárstva.

Proces doplňování vodíku vodíkem

Výhody vodíkových stanic SmartFuel®:

Bezpečnosti

Bezpečnost je u nás v Air Products na prvním místě. Zohledňujeme ji vždy ve všech aspektech našich produktů. 

Spolehlivost

Pečlivě dohlížíme na provoz našich doplňovacích stanic, abychom Vám vždy byli schopni zajistit nepřetržitou dodávku. 

Dodávky produktu

Jsme jeden z největších světových výrobců vodíku. Výsledný produkt Vám buď dovezeme, nebo zařídíme výrobu vodíku přímo v místě spotřeby.

Integrované čerpací stanice na vodík

Čerpací stanice na klíč s vodíkem na klíč společnosti Air Products – patentované technologie.

Projektové řízení

Bezpečnost a rychlost zpracování Vašeho požadavku je pro naše zkušené projektové inženýry prioritou. 

Pilotní podpora programu

Jedinečné přenosné čerpací stanice pro krátkodobé testování a vyhodnocení.

Plyny

Air Products plyny, které jsou obvykle dodávány v plynné a kapalné formě, umožňují zákazníkům v celé řadě průmyslových odvětví zlepšit jejich vliv na životní prostředí, kvalitu produktů a produktivitu.

Vodíková paliva

V poslední době se stále více diskutuje o využívání vodíku jako zdroje alternativní energie šetrné k životnímu prostředí. Vodík je významný energetický nosič, který nabízí v porovnání s jinými zdroji energie řadu výhod, zejména, pokud je využíván ve formě palivových článků.

Máte zájem stavět čerpací stanici na vodík?

Promluvte si s některým z našich odborníků o tom, jak naše produkty a služby mohou splnit vaše požadavky na aplikace vodíkových paliv.

KONTAKTUJTE NÁS

CENTRUM PODKLADŮ