logo Go to Home Page

Laboratoř reakce vodíku

Flexibilní a robustní testovací zařízení pro chemický, farmaceutický a rafinérský průmysl

Air Products Laboratoř pro vodíkové reaktory v Allentownu ve státě Pensylvánie je určena k testování a hodnocení procesů nepřetržité hydrogenace a hydrorafinování v různých průmyslových odvětvích, včetně jemných a speciálních chemikálií, zpracování směsí smíšených plynů, rafinování použitého oleje a farmaceutické zpracování.
Stáhněte si brožuru Laboratoř reakce vodíku

Využijte Air Products zkušeností

Air Products je největším obchodním výrobcem a dodavatelem vodíku na světě a má desítky let zkušeností s výrobou, výrobou, aplikací a dodávkami vodíku. Naše společnost nabízí rozmanité diferencované a patentované technologie, které kromě snížení spotřeby vodíku a energie mohou snížit překážky ve vašem procesu. K našim odborným znalostem výroby přispívá naše neustálé zaměření na bezpečnost. Společnost Air Products to činí nabídnutím bezpečnostních auditů, které vám pomohou zajistit používání nejaktuálnějších průmyslových standardů a postupů.

Možnosti laboratoře pro reakce vodíku

Uspořádání reaktorů v naší laboratoři je proměnlivé a funguje jako jeden nebo více reaktorů v sekvenční konfiguraci. Každý reaktor lze rovněž upravit tak, aby se pro účely zkoušek používaly specifické katalyzátory. Tímto způsobem může zkušební provoz provádět více sekvenčních reakčních kroků s různými katalyzátory při vysokém tlaku včetně následujících:

Teploty do 350 ° C

Tlaky až do 2000 psig

Porovnejte různé katalyzátory

Posuďte kvalitu surovin

Různá doba setrvání

Posuďte kvalitu a výtěžnost produktu

Máte nějaké dotazy?

KONTAKTUJTE NÁS