logo Go to Home Page

Technologie NitroFAS® INCS

Inteligentní systém řízení dusíku (INCS) může snížit náklady na vlastnictví pájení přetavením

S podporou technických a výzkumných pracovníků středisek pokročilých technologií Air Products náš globální aplikační tým zkoumá současné technologie ve spojení s budoucími procesy montáže a balení, které se vyvíjejí pro novou generaci integrovaných obvodů. Díky tomuto úsilí můžeme spojit nejnovější technologický vývoj s praktickými znalostmi procesu, což vám pomůže snížit náklady, zlepšit řízení procesu a zlepšit kvalitu.

Technologie NitroFAS® INCS vám pomůže:

  • Sleduje hladinu kyslíku a automaticky reguluje průtok dusíku přetaveného pájení systémem s uzavřenou smyčkou
  • Dosáhněte vyšší konzistence koncentrace O₂ ppm – menší fluktuace O₂
  • Minimalizujte celkovou spotřebu dusíku při zajištění procesu a kvality zákazníka

Plyny

Air Productsové plyny, obvykle dodávané v plynné a kapalné formě, umožňují zákazníkům v celé řadě průmyslových odvětví zlepšovat vliv na životní prostředí, kvalitu produktů a produktivitu.

Dusík

V plynné podobě je užitečný pro jeho inertní vlastnosti a jako kapalina je skvělý pro chlazení a mražení. Prakticky každý obor může těžit jeho jedinečných vlastností ať už zlepšením výnosů, optimalizací výkonu či zvýšením bezpečnosti provozu.

Zeptejte se odborníka

“Existuje způsob, jak snížit a kontrolovat množství O₂ v mé pecné peci?”
Air Products vyvinul nákladově efektivní systém dodatečné montáže, který umožňuje sledovat stav kyslíku Ppm v reflow zóně a upravit průtok dusíku pro udržení hladin kyslíku v procesu. Náš inteligentní systém řízení dusíku (INCS) byl vyvinut, aby udržoval ustálený stav průtoku plynu s možností automaticky zvyšovat nebo snižovat průtok plynu pro dosažení správné úrovně kyslíku, zajištění řízení procesu a zlepšení kvality. Celkově lze říci, že v systému INCS lze snížit náklady na plyn a zlepšit vaši produktivitu.

Kontaktujte nás

Náš technický tým je tu pro vás, aby vám pomohl. Objednejte si některou z nich zdarma!

KONTAKTUJTE NÁS