Animated loader dots14ComingSoonAnimated loader dots

Systém pro obohacení kyslíkem pro výrobce cementu a vápna

Vyšší výkon, který může pomoci snížit celkové náklady

Obohacení kyslíkem je flexibilní, účinná a nákladově efektivní technologie, která může zvýšit ziskovost provozu. Při minimální kapitálové investici můžete zvýšit výrobu a využití alternativních a odpadních paliv, snížit emise a zlepšit celkovou účinnost pece. Vzhledem k tomu, že alternativní paliva mohou být těžší a méně konzistentní než tradiční paliva, mohou omezit provoz a kapacitu pece. Naše technologie spalování s kyslíkem naší společnosti umožňují efektivnější spalování alternativních paliv při vyšších teplotách, což vám umožní zvýšit náhradu alternativních paliv za účelem snížení provozních nákladů a splnění cílů udržitelnosti.

Zeptejte se odborníka

Petr Tlamicha

Petr Tlamicha

Existuje řešení, které by mi pomohlo zvýšit výrobu, když je ventilátor ID naplněn?

Přidání kyslíku do pece nebo předvýkalce může zvýšit energii do pece a umožnit 10 až 20% zvýšení výroby při velmi nízkých kapitálových nákladech. Otrasům lze snáze předejít a zotavení z narušení je podstatně rychlejší – což znamená, že je ve specifikaci více produktů.

Výkon pece optimalizovaný na vápno s obohacením kyslíkem

Objem výroby vápna u britských výrobců se po přechodu na alternativní paliva snížil. Přečtěte si, jak jsme pomohli obnovit výkon, který měli před přepnutím.

Laboratoř pokročilé čisté energie – virtuální ukázky globálním umístěním

Laboratoř pokročilé čisté energie je naše nejnovější předváděcí zařízení, které je schopné usnadnit vývoj a testování v plném rozsahu spalovacích systémů s využitím skutečných zákaznických paliv. Vzdálený zobrazovací systém navíc umožňuje účast v reálném čase na testování prostřednictvím internetu.