logo Go to Home Page

Kryogenní uvolňování polymerních a kovových součástí Polarfit®

Kryogenní systémy a laboratorní služby pro vaši separaci nebo recyklaci

Air Products aplikační technici vám mohou pomoci vyhodnotit použití kryogenního osvobození ve vašich procesech. V našich zkušebních zařízeních po celém světě můžeme vaše vícesložkové součástky zchladit ponořením do kapalného dusíku nebo do zkušební komory studeného dusíku. Naši technici používají tyto testy k určení procesních parametrů pro oddělení vaší součásti. Poté mohou tyto parametry použít k vývoji odhadovaných kapitálových a provozních nákladů pro vaše procesy. Jsme schopni zajistit kryogenní systém včetně nádrží, potrubí a regulací průtoku. Máme také kompletní řadu mrazicích tunelů a dopravníků, které lze použít k chlazení součástí procesu uvolnění. Naši kvalifikovaní technici mohou s vaším současným procesem – od magnetické separace po dopravu a mletí – pracovat na určení proveditelnosti a hospodárnosti použití kryogenních látek v procesu.

Stáhněte si brožuru PolarFit™ o kryogenním uvolnění polymerů a kovových součástí

Hledáte čistší recyklační proces pro vaše kompozitní díly?

Aplikační specialisté naší společnosti vám mohou pomoci vyhodnotit použití kryogenního uvolnění ve vašem procesu. V našich zkušebních zařízeních po celém světě můžeme chladit vícesložkové součásti a zajistit oddělení vašich součástí. Tyto výsledky pokusů můžeme použít k doporučení nebo zajištění systému dodávky plynu přizpůsobeného vašemu procesu recyklace nebo regenerace. Pomohli jsme zákazníkům navrhnout a specifikovat přizpůsobené procesy pro podporu jejich úsilí o obnovu a regeneraci.

Kontaktujte nás

RECYKLACE KOMPOZITNÍCH MATERIÁLŮ POMOCÍ KAPALNÉHO DUSÍKU

Složené díly, jako jsou dráty, desky s plošnými spoji nebo pokovované díly, představují pro recyklační pracovníky jedinečné výzvy v důsledku kombinace materiálů. Kryogenní zpracování s použitím tekutého dusíku může recyklátorům pomoci získat více materiálů pro opětovné zpracování.