logo Go to Home Page

Systémy a služby pro úpravu tlaku PolarFit®

Aplikační specialisté naší společnosti s vámi mohou spolupracovat na určení typu zařízení, které je pro váš provoz nejvhodnější. V našich laboratořích pro likvidaci materiálu na světové úrovni lze spouštět různé procesní parametry, které vám pomohou optimalizovat vaši produktivitu, včetně:

  • Kvalita dílu
  • Spotřeba kapalného dusíku
  • Doba cyklu procesu
  • Teplotní profily
  • Vstřikujte tryskací média o velikosti

Konečně naši technici vám mohou pomoci vyhodnotit ekonomický dopad používání kapalného dusíku a provést výkonovou analýzu, která pomůže identifikovat příležitosti ke zvýšení výroby nebo snížení nákladů.

Stáhněte si brožuru o laboratorním servisu a odstraňování kryogenních potahových materiálů PolarFit®

Využijte našich desetiletí zkušeností

Pokud si vyberete Air Products, které bude vyhovovat vašim potřebám výměníku, získáte přístup k více než čtyřem desetiletím zkušeností s používáním kryogenní technologie pro aplikace výměníku. Jako přední firma v oblasti kryogenních aplikací vám můžeme poskytnout pokyny při výběru vybavení, typu média, provozní teplotě, vlhkosti, návrhu nástroje, provozních a systémových kontrolách a také zvýšení produktivity, údržby a návrhu potrubních systémů. Náš tým vám také může pomoci vyhodnotit, navrhnout, nainstalovat a udržovat kryogenní systém.

Jste připraveni vyhodnotit váš kryogenní proces odstraňování rázů?

Air Products může pomoci. V naší laboratoři prvotřídního rozmrazování PolarFit® máte přístup k nejnovějším zkušebním zařízením a službám, které vám mohou pomoci zvýšit výkon a zlepšit kvalitu výmětů a snížit také investiční a provozní výdaje.

KONTAKTUJTE NÁS

CENTRUM PODKLADŮ