logo Go to Home Page

Hliník a jeho slitiny

Lehké a silné

Čistý hliník je relativně měkký, trvanlivý, lehký, tažný a kujný kov. Je odolný vůči atmosférické korozi a je odolný i při nízkých teplotách. Legování přísad hořčíku a křemíku zlepšuje jeho pevnost a jsou velmi běžné.

Hliník a jeho slitiny se široce používají v průmyslu, mezi které patří:

  • Letectví a kosmonautika: pro výrobu trupů a křídel 
  • Automobilový průmysl: pro lehké motory a nástavby
  • Konstrukce: pro střešní krytiny a okenní rámy.

Alumaxx® Procesní plyn pro svařování Plus byl speciálně navržen jako jediný plyn, který potřebujete pro vysoce kvalitní svařování hliníku a jeho slitin. Pokud se zaměřujete na ty nejpřesnější standardy, budete potřebovat specializovaný plyn, jako je Alumaxx® Plus. Víceúčelový procesní plyn pro svařování je speciálně navržen pro svařování hliníku a jeho slitin metodou MIG a TIG pro všechny tloušťky materiálu.

Stáhněte si brožuru Maxx® Gases

Vidění věří:

Získejte odborné rady a zkušenosti od našich speciálních plynů pro svařování hliníku a jeho slitin ve vašem podniku

Kontaktujte nás

Možnosti dodávek

Air Products vám může pomoci stanovit nejekonomičtější možnost dodávek pro konkrétní aplikaci a geografické umístění. Průmyslové plyny se obvykle dodávají v plynné nebo kapalné formě prostřednictvím různých systémů dodávek.

Lahve

Jedná se o tradiční řešení nízkoobjemových dodávek plynu. Lahve lze dodávat v celé řadě velikostí, tlaků a čistot plynů. Platí pro širokou škálu plynů a plynných směsí. Pro větší objemy máme k dispozici rozdělovače lahví.

Svařování řezných plynů

Řada plynů, technologií a služeb v kovovýrobě, ať již jde o svařování, řezání, termické nástřiky, pájení natvrdo nebo drážkování.

Jste připraveni na objednávku?

Nakoupit

CENTRUM PODKLADŮ