logo Go to Home Page

Vodíková lahev BIP®

Vysoce čistý plyn s bezkonkurenčními parametry

Řada speciálních plynů Experis společnosti Air Products zahrnuje několik vodíkových produktů s velmi vysokou čistotou (UHP) a parametry, které vám zajistí vysokou kvalitu při jejich použití v jakékoliv aplikaci. 

Řada BIP® byla původně vyvinuta za účelem odstranění hlavní příčiny některých z největších problémů, se kterými se analytici setkávají při práci v plynové chromatografii (GC) a spektroskopii s indukčně vázaným plazmatem (ICP), a to odstraněním kritických nečistot, kyslíku a vlhkosti z nosných plynů, detekčních plynů, doplňkových plynů a palivových plynů přístrojů.

Každá lahev má vlastní čisticí systém sestávající ze speciálně navrženého ventilu a čisticího lože, což umožňuje dodávat jeden z nejčistších UHP plynů na současném trhu.

Lahev BIP® Argon s obsahem nečistot nižším než 10 ppb pro kyslík, 20 ppb pro vlhkost a 10 ppb pro celkové uhlovodíky je proto ideální pro všechny analytické aplikace nebo procesy, kde tyto sloučeniny ve větších koncentracích mohou mít nepříznivý vliv na výsledky nebo samotné zařízení.

Technická specifikace

Přehled

Speciální analytické a průmyslové aplikace vyžadují jistotu čistoty plynu v místě použití. Plyny BIP® zaručují nejvyšší úroveň čistoty. Velmi nízká úroveň nečistot zajišťuje přesnost vašich výsledků.

BIP® Každá plynová lahev vybavená technologií BIP® přináší uživatelům GC výhodu lepší výchozí pozice, dokonalejší separace píků, nižších detekčních limitů a vyšší citlivosti.  Dále je to vyšší životnost kolon, detektorů a minimalizace nutné údržby.

Plyn BIP® je plyn s nulovým výskytem vad. 

Stáhněte si katalogový list technologie vestavěného zařízení BIP®

Výhody technologie BIP®

Lepší analýza

Technologie BIP® poskytuje plyny, které jsou až 300krát čistší než běžné nosné plyny

Nižší náklady

Nižší obsah kyslíku a vlhkosti může prodloužit životnost GC kolon. Úspora nákladů na výměnu a kratší prostoje analytických.

Eliminace externích vestavěných dočišťovačů

Žádné počáteční náklady na nákup nebo údržbu a méně prostojů analyzátoru

Perfektní nosný plyn pro plynovou chromatografii (GC)

Bezkonkurenční koncentrace kritických nečistot 02 a H2O minimalizují šum základní linie a vypouštění z kolony, což zlepšuje analytická měření.

Šetrné k životnímu prostředí

Čističe BIP® se na konci své životnosti obnovují aregenerují.

Více využitelného plynu na lahev

Technologie BIP® zachycuje stopovou vlhkost, která se obvykle snižuje při snížení tlaku u tradičních lahví

Máte dotaz? Rádi vám odpovíme.

Kontaktujte nás

Přejete si objednat vodíkovou lahev BIP®?

NAKOUPIT

Zeptejte se odborníka

Trish Lees

Specialista na obchodní rozvoj

"Proč je čistota plynu kritická pro mé analytické použití?"
Některé nečistoty mohou poškodit analytické přístroje a ovlivnit přesnost výsledků. Kyslík a vlhkost jsou kritickými nečistotami mnoha analytických technik.

CENTRUM PODKLADŮ