logo Go to Home Page

Kalibrační plyn

Kalibrační plynné směsi pro analytické přístroje

Air Products je na špici přípravy plynné směsi a naši odborníci neúnavně pracují na zajištění maximální přesnosti uvedených měření. Unikátně na Air Products, standardní neurčitost měření pro všechny naše certifikované plynné směsi je kalkulována individuálně, a pro mnoho komponentů nabízíme neurčitosti až na ± 0,05%.

Naše úpravy lahví odrážejí desetiletí výzkumu a vývoje a nabízejí stabilitu na trhu v široké škále směsí. Dokonce i vysoce reaktivní složky s koncentrací měřenou v částech na miliardu jsou nabízeny s trvanlivostí až 3 roky.

Air Products směsi jsou sledovatelné podle mezinárodních standardů. Uživatelé Experis® směsi si mohou být jisty v přesnost a srovnatelnost měření a schopnost splnit přísné požadavky.

Experis® směsí se dodává s osvědčením o analýze, díky kterému se získá konzistentní data v průběhu času, i když je jedna směs nahrazena jinou.

Přesnost

Pokročilé techniky přípravy plynné směsi

Stabilita plynné směsi až 10 let

Technologie úpravy lahví schválené předními světovými metrologickými instituty pro plyny

Sledovatelnost

Robustní sledovatelnost měření podle mezinárodních norem

Klid mysli

Naši odborníci neúnavně pracují pro zajištění toho, aby naše řada Experis splňovala ty nejpřísnější požadavky na kvalitu

Dostupnost

Široký sortiment standardních směsí a rychlé dodání kalibračních směsí na zakázku dle vašich potřeb.

Kupte online

Vše, co potřebujete k online správě plynu, prostřednictvím systému MyAirProducts  

Zeptejte se odborníka

Trish Lees

Specialista na obchodní rozvoj

"Které klíčové faktory je třeba dávat pozor při nákupu kalibrační směsi?"
Sledovatelnost
Sledovatelnost měření vyžaduje nepřerušený řetězec porovnání s uvedenými odkazy, z nichž každý má stanovenou neurčitost. Cílem je zajistit národní a mezinárodní srovnatelnost. Všechny kalibrační směsi plynů nabízené společností Air Products jsou sledovatelné podle mezinárodních norem. Sledovatelné kalibrace našim zákazníkům automaticky poskytují prostředky pro získání konzistentních dat v průběhu času, i když je jedna směs nahrazena jinou, a umožňuje plnou porovnatelnost dat získaných z podobných měření prováděných po celém světě.
Přesnost
Přesnost a neurčitost definují kvalitu měření a umožňují uživateli kalibrační plynné směsi vyhodnotit spolehlivost uvedené hodnoty. Společnost Air Products je na špici přípravy plynných směsí již několik desetiletí a neúnavně pracuje na zlepšování přesnosti námi stanovených měření. Spojením našich odborných znalostí s moderními měřicími přístroji s velmi vysokou přesností, nejmodernějšími technologiemi plnění napříč všemi našimi závody na výrobu speciálních plynů po celém světě a rozsáhlou knihovnou referenčních materiálů od národních institutů pro měření jsme schopni zajistit naší přesnost zákazníků po celém světě.
Jedině na Air Products, je standardní nejistota měření pro všechny naše certifikované plynné směsi počítána individuálně pro každou složku směsi a pro mnoho složek nabízíme nejistoty na trhu s přesností ± 0,05%. To je jasná známka nejvyšší přesnosti a předního postavení společnosti Air Products v oboru. Přesnost pomáhá našim zákazníkům být bezpečnější, konkurenceschopnější, kompatibilnější a ziskovější a rovněž jim umožňuje dosahovat technické dokonalosti v celé řadě průmyslových odvětví a aplikací.
Stabilita
Stabilita plynné směsi je míra toho, jak dlouho lze směs bezpečně používat po její počáteční certifikaci výrobcem. Dominantní postavení společnosti Air Products na poli stability směsí vyplývá z řady faktorů. U každé směsi, kterou vyrábíme, zvažujeme optimální výběr lahve a ventilu, nejlepší povrchovou úpravu a techniku přípravy lahve a výběr plynů s mimořádně vysokou čistotou. V kombinaci s pokročilými metodami plnění a analytickými technikami dokáže společnost Air Products vytvořit mimořádně stabilní směsi, které zůstanou v úzkých specifikacích déle než 10 let.
Zpracování lahví Experis® odráží desetiletí výzkumu a vývoje a umožnila Air Products opakovaně demonstrovat na trhu přední stabilitu celé řady směsí. Dokonce i směsi s vysoce reakčními složkami s koncentrací měřenou v částech na miliardu (ppb) jsou nabízeny s trvanlivostí až 3 roky. Společnost Air Products se navíc stala spolehlivým dodavatelem ošetřených lahví pro národní laboratoře a přední metrologické instituty plynů s potvrzením od institucí po celém světě. Tímto způsobem je Air Products skutečnou jedničkou v posunu v oblasti stability plynných směsí.
Tento inovativní přístup zaměřený na zákazníka umožňuje našim zákazníkům snižovat náklady na skladové zásoby ve srovnání s kratšími ekvivalenty trvanlivosti, minimalizovat nepříjemnosti spojené s výměnou lahví a zjednodušovat shodu s legislativními požadavky a požadavky na kvalitu v různých odvětvích. Air Products plynná směs poskytuje větší klid na duši, že pro nadcházející roky zůstane přísná specifikace.

Máte dotaz? Rádi vám odpovíme.

KONTAKTUJTE NÁS

CENTRUM PODKLADŮ