logo Go to Home Page

Uhlíková ocel

Uhlíková ocel je zdaleka nejběžnějším svařovaným kovem. Vyberou-li se jako relativně levný, snadno řezají, tvarují a svařují. Často se vybírá pro svou pevnost a univerzálnost, i když je třeba běžně nanášet nátěrové hmoty, práškovou barvou nebo pozinkováním.

Uhlíková ocel je k dispozici s různými úrovněmi obsahu uhlíku. jsou rozděleny do následujících kategorií:

  • Nízko (nebo mírně) uhlíková ocel
  • Střední uhlíková ocel
  • Vysoce uhlíková ocel
  • Mimořádně vysoká

Uhlíková ocel s nízkým obsahem uhlíku je zdaleka nejběžnější variantou, a proto se z tohoto důvodu uhlíková ocel často označuje jako měkká ocel i v případě, že má vyšší obsah uhlíku.

Aplikace pro uhlíkovou ocel zahrnují různá použití, od malých předmětů, jako jsou židle až po automobily, mosty či lodě.

Ferromaxx® řada svářečských procesních plynů byla navržena pro svařování uhlíkových, manganových a nízkolegovaných ocelí metodou MAG. Tyto plyny poskytují vynikající kvalitu svaru a výbornou penetraci spolu s minimálním rozstřikem a nízkou úrovní výparů.

Ferromaxx® Plus je náš nejlepší plyn pro uhlíkovou ocel a zvyšuje rychlost ručního svařování až o 19 % v porovnání s konvenčními procesními plyny pro svařování.

Ferromaxx® 7 je náš speciální plyn pro svařování tenké oceli. Tato směs zlepšuje kvalitu svaru, snižuje počet zmetků a umožňuje vynikající kontrolu taveniny, zejména při nízkém napětí na materiálech tenkého plechu (do tloušťky 10 mm) a je velmi vhodná pro polohové svařování.

Sortiment doplňuje společnost Ferromaxx® 15 procesních plynů pro svařování. Toto spolehlivé univerzální zařízení zlepšuje kvalitu svaru a snižuje počet zmetků, poskytuje vynikající charakteristiky prostupnosti a je tolerantní k různým nastavením parametrů svaru.

Stáhněte si brožuru Maxx® Gases

Vidění věří.

Získejte odborné rady a zkušenosti od našich speciálních plynů pro svařování uhlíkové oceli na vašem pracovišti.

KONTAKTUJTE NÁS

Možnosti dodávek

Air Products vám může pomoci stanovit nejekonomičtější možnost dodávek pro konkrétní aplikaci a geografické umístění. Průmyslové plyny se obvykle dodávají v plynné nebo kapalné formě prostřednictvím různých systémů dodávek.

Lahve

Jedná se o tradiční řešení nízkoobjemových dodávek plynu. Lahve lze dodávat v celé řadě velikostí, tlaků a čistot plynů. Platí pro širokou škálu plynů a plynných směsí. Pro větší objemy máme k dispozici rozdělovače lahví.

Svařování řezných plynů

Řada plynů, technologií a služeb v kovovýrobě, ať již jde o svařování, řezání, termické nástřiky, pájení natvrdo nebo drážkování.

Jste připraveni na objednávku?

NAKOUPIT

CENTRUM PODKLADŮ