logo Go to Home Page

Inkubátorové plyny

Vysoce čisté plyny pro inkubátory

Air Products může dodávat řadu vysoce čistých inkubátorových plynů od oxidu uhličitého ve velkoobjemové formě a po tlakové lahve až po směsi na míru šité na míru potřebám zákazníků.
Stáhněte si brožuru Experis o velmi vysokých čistotách

Ten pravý plyn pro správnou aplikaci

Air Products nabízí lahve, tradiční řešení pro malé objemy plynu. Pro malé a středně velké odběratele nabízí jednotlivé tlakové nádoby levný a všestranný způsob dodávek plynů. Lahve mohou být dodávány v celé řadě velikostí, tlaků a čistot plynů pro širokou škálu plynů a plynných směsí. V případě větších objemů může společnost Air Products zajistit dodávku různých balení lahví.

Naše CryoEase® mikrododávky má speciálně navržené cisterny s integrovaným ovládáním a volitelnou možností zásobníku. I když spotřebováváte stejný měsíc jako deset lahví stejného plynu, pak CryoEase® mikrozásobníky mohou nabídnout řešení.

Máte nějaké dotazy? Máme odpovědi.

KONTAKTUJTE NÁS

Zeptejte se odborníka

Stephen Robinson

Produktový manažer – biologie

"Mohu Air Products dodávat do mého inkubátoru speciální směs plynů?"
Naše zkušené aplikační týmy naší společnosti mohou využít svých znalostí oboru a aplikací a poskytnout vám plynnou směs pro splnění vašich jedinečných potřeb.

Kapalný oxid uhličitý

Air Products nabízí rozsáhlou řadu produktů od dodávek speciálních lahví po velkoodběratele, s pokročilými nabídkami speciálně navrženými pro celé spektrum aplikací oxidu uhličitého. Skladováním CO₂ v kapalné formě eliminujete problémy s manipulací a výměnou spojené s dodávkou plynu v lahvích.
Stáhnout brožuru Safetygram 18 o oxidu uhličitém

Možnosti dodávek

Air Products vám pomůže určit nejekonomičtější možnost dodání pro vaši konkrétní aplikaci a geografické umístění. Průmyslové plyny se obvykle dodávají v plynné nebo kapalné formě prostřednictvím různých systémů dodávek.

Speciální plyny

Plyny UHP (Ultra High Purity) jsou směsi akreditované dle ISO 17025, tedy procesní a kalibrační směsi, s širokými možnostmi typu dodání.

Lahve

Jedná se o tradiční řešení nízkoobjemových dodávek plynu. Lahve lze dodávat v celé řadě velikostí, tlaků a čistot plynů. Platí pro širokou škálu plynů a plynných směsí. Pro větší objemy máme k dispozici rozdělovače lahví.

Bezpečnost a služby

CENTRUM PODKLADŮ