logo Go to Home Page

Nerezová ocel

Maximální výkon při svařování nerezové oceli

Nerezová ocel je oblíbeným materiálem pro svou odolnost proti korozi. Veškerá nerezová ocel obsahuje různá množství chromu a může také obsahovat molybden. Přesné složení je vybráno a výsledkem jsou čtyři kategorie nerezové oceli:

  • Austenitická nerezová ocel
  • Feritická nerezová ocel
  • Martenitická nerezová ocel
  • Duplex z nerezové oceli

Nerezová ocel je odolná vůči korozi a zabarvení. Je nenáročná na údržbu a má estetický vzhled a čistotu, takže je jen zřídka natřena (lak atd.).

Typické aplikace sahají od instalací ve farmaceutickém/chemickém průmyslu po námořní těžbu a od potravinářských aplikací po silniční cisterny a další.

Inomaxx® řada procesních plynů pro svařování byla speciálně navržena jako jediné plyny, které potřebujete pro vysoce kvalitní svařování libovolného typu nerezové oceli. Ať již svařujete metodou MAG nebo TIG, zaměřte se na ty nejnáročnější standardy.

Naše Inomaxx® Dva procesní plyny pro svařování jsou vhodné pro přenos impulzním obloukem a nabízejí vynikající mechanické vlastnosti.

Pomocí Inomaxx® Navíc lze zvýšit rychlost ručního svařování až o 17%. Také od společnosti Inomaxx® rozsah svařovacích procesů je Inomaxx® TIG, speciálně navrženo pro hladší a rychlejší svary při svařování austenitické nerezové oceli.

Stáhněte si brožuru Maxx® Weld Process Gases

Vidění věří.

Získejte odborné rady a zkušenosti s našimi speciálními plyny pro svařování všech typů nerezové oceli.

KONTAKTUJTE NÁS

Možnosti dodávek

Air Products vám pomůže určit nejekonomičtější možnost dodání pro vaši konkrétní aplikaci a geografické umístění. Průmyslové plyny se obvykle dodávají v plynné nebo kapalné formě prostřednictvím různých systémů dodávek.

Lahve

Jedná se o tradiční řešení nízkoobjemových dodávek plynu. Lahve lze dodávat v celé řadě velikostí, tlaků a čistot plynů. Platí pro širokou škálu plynů a plynných směsí. Pro větší objemy máme k dispozici rozdělovače lahví.

Svařování řezných plynů

Řada plynů, technologií a služeb v kovovýrobě, ať již jde o svařování, řezání, termické nástřiky, pájení natvrdo nebo drážkování.

Jste připraveni na objednávku?

NAKOUPIT

CENTRUM PODKLADŮ