logo Go to Home Page

Hydrogenace

Vodíková řešení poháněná technologií, spolehlivostí a bezpečností

Naši technici mají mnohaleté zkušenosti s vývojem a provozem hydrogenačních procesů a mohou vám pomoci optimalizovat váš systém, zlepšit produktivitu a dosáhnout bezpečnějšího provozu.

Hydrogenační reakce jsou citlivé na řadu faktorů, které mohou negativně ovlivnit dobu zpracování, životnost katalyzátoru, rychlost výroby a selektivitu. Kromě toho, že je Air Products předním světovým dodavatelem vodíku, může vám pomoci optimalizovat hydrogenační reakci a snížit náklady díky výběru nejlepšího režimu dodávky na základě objemu, tlaku, úrovně čistoty, průtoku a provozního schématu.

Stáhněte si brožuru Hydrogen Solutions, která využívá technologii, spolehlivost a bezpečnost

Air Products vám poskytne výhodu, kterou potřebujete k tomu, abyste překonala konkurenci s naší sadou nabídek

Kapalný vodík

Spolehlivá dodávka kapalného vodíku do vašich instalací

Generátory vodíku

Vysoce čistý vodík vyráběný na místě pomocí patentované technologie

Kryogenní vodíkový kompresor

Jediný kompresor s vodíkovým vodíkem, který splňuje vaše měnící se potřeby výroby

Vodíkové laboratoře

Hydrogenační laboratoře v Allentownu, PA (pouze USA) pro testování a vyhodnocení procesů kontinuální hydrogenace a hydrorafinace

Služby výpočetního modelování

Řešení problémů a konzultační služby týkající se použití aplikovaných matematických a výpočetních technik

Bezpečnostní školení

Bezpečnost je naší nejvyšší prioritou, aby naši odborníci mohli vyškolit vaše pracovníky v bezpečné manipulaci a používání průmyslových plynů

Potřebujete zvýšit produktivitu nebo zlepšit bezpečnost?

Naši technici naší společnosti mohou pomoci optimalizovat vaši hydrogenační reakci, snížit náklady a dosáhnout bezpečnějšího provozu.

KONTAKTUJTE NÁS

Zeptejte se odborníka

Mark Lanham

Aplikační inženýr, Severní Amerika

“Vyhodnocuji některé změny v našem procesu, které vyžadují vodík. Jak mi Air Products může pomoci porozumět potenciálním účinkům?”
Air Products laboratoř pro vodíkové reakce v Allentownu ve státě Pensylvánie je určena k testování a hodnocení procesů nepřetržité hydrogenace a hydrorafinování v různých průmyslových odvětvích, včetně jemných a speciálních chemikálií, zpracování směsí smíšených plynů, opětovné rafinování použitého oleje a farmaceutické zpracování. Další informace naleznete v našem videu o laboratoři pro reakce vodíku.

Služby pro vývoj a optimalizaci hydrogenace

Air Products Laboratoř reakce vodíku je navržena tak, aby vytvořila příležitost k inovaci a produktivitě vašich hydrogenačních reakcí. Nechte naše inženýry pomoci vám zlepšit kvalitu produktu a snížit výrobní náklady stanovením optimálního tlaku, teploty a poměru vodíku k přívodu pro konkrétní surovinu a katalyzátor.
Stáhněte si brožuru Laboratoř reakce vodíku

Dočasné dodávky plynu

Již déle než 40 let se zákazníci spoléhají na naše Air Products expresní služby (APEX) pro bezpečné, spolehlivé a rychlé dočasné dodávky plynu. Pokud potřebujete krátkodobou nebo nouzovou dodávku průmyslového plynu – zejména během odstávek nebo spouštění, období maximální poptávky, plánovaných nebo neplánovaných činností údržby – potřebujete rychle pomoc, abyste zůstali online a produktivní.

ZJISTĚTE VÍCE

Výroba plynu v místě spotřeby

Výroba plynu v místě spotřeby pomáhá zákazníkům zaměřeným na udržitelnost snížit jejich uhlíkovou stopu, zvýšit energetickou účinnost, zvýšit výkon, zlepšit kvalitu konečného produktu a zlepšit vliv na životní prostředí.
ZJISTĚTE VÍCE

Možnosti dodávek plynu

Air Products plyny, které jsou obvykle dodávány v plynné a kapalné formě, umožňují zákazníkům v celé řadě průmyslových odvětví zlepšit jejich vliv na životní prostředí, kvalitu produktů a produktivitu.

Vodík

Je ceněný pro své reaktivní a ochranné vlastnosti a používá se v mnoha průmyslových odvětvích, jako je elektronika, potravinářství, sklářství, chemický průmysl, rafinérství a jiné. Jeho jedinečné vlastnosti můžete využít ke zlepšení kvality, optimalizaci výkonu a snížení nákladů.

Velkoobjemové dodávky

Dodáváme nákladní dopravou a v závislosti na Vašem požadovaném objemu, tlaku, provozním režimu, čistotě a požadovaném průtoku umístíme ve Vaší výrobě buď ve formě kapaliny v kryogenních zásobnících, nebo jako plyn ve vysokotlakých nádobách.

Výroba plynu v místě spotřeby

Výroba plynu v místě spotřeby pomáhá zákazníkům zaměřeným na udržitelnost snížit jejich uhlíkovou stopu, zvýšit energetickou účinnost, zvýšit výkon, zlepšit kvalitu konečného produktu a zlepšit vliv na životní prostředí.

Dodávky potrubím

Dodávka potrubím ve významných průmyslových lokalitách po celém světě, nabízí zákazníkům s velkou poptávkou produktu řadu výhod, například spolehlivý, bezpečný a flexibilní přísun plynu hospodárným způsobem.

CENTRUM PODKLADŮ