logo Go to Home Page

Ferromaxx® 15

Spolehlivý univerzální plyn pro svařování uhlíkových ocelí metodou MAG

Ferromaxx® 15 je součástí Maxxu® Plyny řady plynů naší jedinečné řady plynů poskytují nejlepší kombinaci kvality, produktivity a bezpečnosti. Dosáhněte lepších výsledků při menším počtu vadných výrobků při svařování uhlíkové oceli, nerezové oceli, hliníku nebo vysoce výkonných slitin. Tato řada je k dispozici ve velkoobjemových lahvích o objemu 300 bar, včetně jedinečných lahví Integra® lahví a také ve svazcích lahví.

Stáhněte si brožuru Maxx® Gases

Jaké jsou výhody Air Products 'Ferromaxx® 15?

Vyšší kvalita svaru

Nižší počet vadných výrobků, vynikající charakteristiky prostupnosti a tolerance vůči odchylkám v nastavení parametrů svaru

Lepší pracovní prostředí

Chrání pracovní prostředí při minimální tvorbě ozonu

Úspora peněz a snížení nákladů na lahve

Procesní plyn Ferromaxx® 15 je vhodný pro všechny tloušťky materiálu, což přispívá ke snížení zásob lahví

Vidění věří.

Zažijte Ferromaxx® 15 na svém pracovišti a získejte odborné poradenství od našich odborníků na kovovýrobu.

KONTAKTUJTE NÁS

Zeptejte se odborníka

“Potřebuji k sváření různých tloušťek uhlíkové oceli více než jeden plyn metodou MAG?”
Náš Ferromaxx® 15 byl vyvinut jako univerzální zařízení pro svařování uhlíkových ocelí metodou MAG. Je univerzální a vhodný pro variace v nastavení parametrů svaru.

Podívejte se na výhody našeho sortimentu plynů Maxx®

Ať už svařujete, Air Products díky své inovativní řadě svařovacích plynů poskytuje vynikající výsledky. Vytvořeno tak, aby zvýšilo výkon jedinečnou kombinací svařitelnosti, kvality svaru a vyšších rychlostí svařování, dosáhnete lepších výsledků s menším výskytem vadných výrobků.

Jste připraveni na objednávku?

NAKOUPIT

Služba „Gastrak®“

Šetřete peníze, zvyšte produktivitu a zlepšete kvalitu. Ať už používáte lahve nebo přivádíte plyn ze zásobníků, služba Gastrak® vám může pomoci.

  • Snížení nákladů: Eliminuje předsvařovací ráz a snižuje nadměrný průtok plynu. Tím sníží Vaši spotřebu plynu.
  • Lepší kvalita: Udržování optimálního průtoku plynu zlepšuje kvalitu svaru a snižuje počet vadných výrobků.
  • Snadná instalace: Zařízení Gastrak® lze integrovat do stávajících i nových rozvodů plynu nebo je lze používat s tradičními lahvemi nebo lahvemi Integra®.

Podívejte se na video

CHCETE ZAHÁJIT UKLÁDÁNÍ?

Možnosti dodávek

Air Products vám může pomoci stanovit nejekonomičtější možnost dodávek pro konkrétní aplikaci a geografické umístění. Průmyslové plyny se obvykle dodávají v plynné nebo kapalné formě prostřednictvím různých systémů dodávek

Lahve

Jedná se o tradiční řešení nízkoobjemových dodávek plynu. Lahve lze dodávat v celé řadě velikostí, tlaků a čistot plynů. Platí to pro širokou škálu plynů a plynných směsí. Pro větší objemy jsou k dispozici svazky lahví.

Svařování řezných plynů

Řada plynů, technologií a služeb v kovovýrobě, ať již jde o svařování, řezání, termické nástřiky, pájení natvrdo nebo drážkování.

CENTRUM PODKLADŮ