logo Go to Home Page

Ferromaxx® Plus

Nejlepší plyn pro svařování uhlíkových ocelí metodou MAG

Ferromaxx® Plus je náš nejlepší plyn pro svařování uhlíkových ocelí metodou MAG. Speciálně vytvořená směs zlepšuje kvalitu svaru a snižuje počet zmetků, poskytuje vynikající charakteristiky prostupnosti a je tolerantní k různým nastavením parametrů svaru. Díky vyšší produktivitě uživatelé zaznamenají až 19% zvýšení rychlosti ručního svařování v porovnání s konvenčními směsmi. Nejenom že Ferromaxx® Navíc poskytují hladký a hladký povrch svaru. Uživatelé vidí zkrácenou dobu čištění díky minimalizaci rozstřiku.

Vzhledem k tomu, že je dodáván v balení po 300 bar, lze zásoby lahví snížit. Také jako Ferromaxx® Plus je vhodný pro všechny tloušťky materiálu a všechny další typy spotřebních materiálů (plné, kovové a tavičové dráty) lze ještě více snížit stav lahví.

Nejenom že Ferromaxx® A navíc pomáhají zvýšit produktivitu sváření. Můžete si být jisti, že také chráníte pracovní prostředí při minimální produkci ozonu.

Stáhněte si brožuru Maxx® Gases

Jaké jsou výhody Air Products 'Ferromaxx® Plus?

Vyšší kvalita svaru

Redukuje zmetky, má vynikající penetrační charakteristiky a je tolerantní k různým nastavením svařovacích parametrů

Zvýšení produktivity

Až 19% zvýšení rychlosti ručního svařování v porovnání s konvenčními směsmi

Kratší doba čištění

Minimální rozstřik a hladká a plochá povrchová úprava svaru

Snížení zásob lahví

Vhodný pro všechny tloušťky materiálu a všechny typy spotřebního materiálu (plné, kovové a trubičkové dráty)

Vidění věří

Zažijte Ferromaxx® Plus na svém pracovišti a získejte odborné poradenství od našich odborníků na kovovýrobu.

Kontaktujte nás

Zeptejte se odborníka

“Je možné zvýšit rychlost svařování běžným procesem svařování, jako je svařování uhlíkových ocelí metodou MAG?”
Ferromaxx® Plus je jedinečný plyn, jehož výsledkem je vyšší rychlost svařování až o 17 %. Nejenže svařujete rychleji, ale zkracuje se také doba instalace.

Podívejte se na výhody našeho sortimentu plynů Maxx®

Ať už svařujete, Air Products díky své inovativní řadě svařovacích plynů poskytuje vynikající výsledky. Vytvořeno tak, aby zvýšilo výkon jedinečnou kombinací svařitelnosti, kvality svaru a vyšších rychlostí svařování, dosáhnete lepších výsledků s menším výskytem vadných výrobků.

Jste připraveni na objednávku?

NAKOUPIT

Služba „Gastrak®“

Šetřete peníze, zvyšte produktivitu a zlepšete kvalitu. Ať už používáte lahve nebo přivádíte plyn ze zásobníků, služba Gastrak® vám může pomoci.

  • Snížení nákladů: Eliminuje předsvařovací ráz a snižuje nadměrný průtok plynu. Tím sníží Vaši spotřebu plynu.
  • Lepší kvalita: Udržování optimálního průtoku plynu zlepšuje kvalitu svaru a snižuje počet vadných výrobků.
  • Snadná instalace: Zařízení Gastrak® lze integrovat do stávajících i nových rozvodů plynu nebo je lze používat s tradičními lahvemi nebo lahvemi Integra®.

Podívejte se na video

Chcete zahájit ukládání?

Možnosti dodávek

Air Products vám může pomoci stanovit nejekonomičtější možnost dodávek pro konkrétní aplikaci a geografické umístění. Průmyslové plyny se obvykle dodávají v plynné nebo kapalné formě prostřednictvím různých systémů dodávek

Lahve

Jedná se o tradiční řešení nízkoobjemových dodávek plynu. Lahve lze dodávat v celé řadě velikostí, tlaků a čistot plynů. Platí to pro širokou škálu plynů a plynných směsí. Pro větší objemy jsou k dispozici svazky lahví.

Svařování řezných plynů

Řada plynů, technologií a služeb v kovovýrobě, ať již jde o svařování, řezání, termické nástřiky, pájení natvrdo nebo drážkování.

CENTRUM PODKLADŮ