logo Go to Home Page

Inomaxx® MAG svařovací procesní plyn

Nejlepší plyn pro svařování nerezové oceli metodou MAG

Inomaxx® MAG (kovový aktivní plyn) je náš nejlepší plyn pro svařování nerezové oceli. Díky lepší kvalitě svaru a omezenému množství vadných výrobků, výborným penetračním charakteristikám a toleranci vůči odchylkám v nastavení parametrů svaru. Ve srovnání s tradičními směsmi, Inomaxx® Zařízení MAG mohou realizovat až 17% zvýšení rychlostí ručního svařování. Rovněž zkracuje dobu nutnou k čištění díky minimálnímu rozstřikování a hladkému povrchu svaru.

Tato směs je vhodná pro všechny tloušťky materiálu a způsoby přenosu kovu. A navíc uvidíte nejen lepší svar, Inomaxx® MAG také chrání pracovní prostředí s minimální produkcí ozonu.

Jak může procesní plyn pro svařování Inomaxx® MAG zlepšit svařování nerezové oceli?

Vyšší kvalita svaru

Nižší počet vadných výrobků, vynikající charakteristiky prostupnosti a tolerance vůči odchylkám v nastavení parametrů svaru

Zvýšení produktivity

Až 17% zvýšení rychlosti ručního svařování v porovnání s konvenčními směsmi

Lepší povrchová úprava

Kratší doba čištění díky minimálnímu rozstřikování a hladkému povrchu svaru

Lepší pracovní prostředí

Chrání pracovní prostředí při minimální tvorbě ozonu

Vidění věří.

Zažijte s Inomaxx® MAG na svém pracovišti a získejte odborné poradenství od našich odborníků na kovovýrobu.

Kontaktujte nás

Zeptejte se odborníka

"Je možné zvýšit rychlost svařování a zlepšit vzhled mého nerezového svařování?"
Inomaxx® MAG zvyšuje rychlost svařování až o 17 % a zajišťuje hladší svařování. Proč si rezervovat demonstraci a tuto směs sami vyzkoušet?

Objevte výhody naší řady plynů Maxx®

Ať už svařujete cokoliv, inovativní řada plynů společnosti Air Products Vám poskytuje ty nejlepší výsledky. S pomocí plynů, speciálně vyvinutých pro zvýšení výkonnosti díky jedinečné kombinaci svařitelnosti, kvality svaru a vyšší rychlosti svařování, dosáhnete lepších výsledků s nižším výskytem vadných výrobků. 

Vidění věří: rezervujte si ukázku

Jste připraveni na objednávku?

NAKOUPIT

Služba Gastrak® společnosti Air Products

Šetřete peníze, zvyšte produktivitu a zlepšete kvalitu. Ať už používáte samostatné lahve nebo dopravujete plyn potrubím, služba Gastrak® Vám může pomoci.

  • Snížení nákladů: Eliminací náporu před svařováním a nadměrného průtoku plynu spotřebujete méně plynu.
  • Lepší kvalita: Soustavný optimální průtoku plynu zlepšuje kvalitu svaru a snižuje počet zmetků.
  • Snadná instalace: Zařízení Gastrak® lze integrovat do stávajících i nových rozvodů plynu, používat s tradičními lahvemi nebo lahvemi Integra®.
CHCETE ZAČÍT ŠETŘIT?

Možnosti dodávek

Air Products vám může pomoci stanovit nejekonomičtější možnost dodávek pro konkrétní aplikaci a geografické umístění. Průmyslové plyny se obvykle dodávají v plynné nebo kapalné formě prostřednictvím různých systémů dodávek.

Lahve

Jedná se o tradiční řešení nízkoobjemových dodávek plynu. Lahve lze dodávat v celé řadě velikostí, tlaků a čistot plynů. Platí pro širokou škálu plynů a plynných směsí. Pro větší objemy máme k dispozici rozdělovače lahví.

Svařování řezných plynů

Řada plynů, technologií a služeb v kovovýrobě, ať již jde o svařování, řezání, termické nástřiky, pájení natvrdo nebo drážkování.

CENTRUM PODKLADŮ