logo Go to Home Page

Inomaxx® TIG

Nejlepší plyn pro svařování austenitických nerezových ocelí metodou TIG

S přidáním 2 % vodíku do čistého argonu je Inomaxx® TIG náš nejlepší plyn pro svařování austenitických nerezových ocelí metodou TIG. Uživatelé budou mít zkušenosti se zlepšeným pronikáním, méně povrchovou oxidací a méně čištění po svařování. Při vyšší rychlosti svařování se u uživatelů projeví nižší spotřeba plynu a celkové náklady. Nejen, že se Inomaxx® Procesní plyn TIG pro svařování zlepšuje výsledky svařování, ale přinese vám také výhody nižší emise ozonu, což zlepšuje pracovní prostředí.

Jak může Inomaxx® TIG pomoci při svařování austenitické nerezové oceli metodou TIG?

Vyšší kvalita svaru

Omezení zmetků s vynikajícími penetračními charakteristikami a lesklým, hladkým a plochým povrchem pro svařování

Zvýšení produktivity

Až o 30 % zvýšení rychlosti ručního svařování v porovnání s argonem

Vidění věří. Rezervujte si ukázku.

Zažijte práci Inomaxx TIG na svém pracovišti a získejte odborné poradenství od našich odborníků na kovovýrobu.

KONTAKTUJTE NÁS

Zeptejte se expertní propagační akce

“Mohu snížit zápach při svařování nerezové oceli?”
Značný zápach pochází z ozónu. Použití plynu Inomaxx® TIG snižuje množství ozonu z 0,013 ppm na pouze 0,001 ppm – úžasná redukce přes 90 %

Objevte výhody naší řady plynů Maxx®

Ať už svařujete cokoliv, inovativní řada plynů společnosti Air Products Vám poskytuje ty nejlepší výsledky. S pomocí plynů, speciálně vyvinutých pro zvýšení výkonnosti díky jedinečné kombinaci svařitelnosti, kvality svaru a vyšší rychlosti svařování, dosáhnete lepších výsledků s nižším výskytem vadných výrobků. 

VIDĚNÍ VĚŘÍ: REZERVUJTE SI UKÁZKU

Jste připraveni na objednávku?

NAKOUPIT

Služba Gastrak® společnosti Air Products

Šetřete peníze, zvyšte produktivitu a zlepšete kvalitu. Ať už používáte samostatné lahve nebo dopravujete plyn potrubím, služba Gastrak® Vám může pomoci.

  • Snížení nákladů: Eliminací náporu před svařováním a nadměrného průtoku plynu spotřebujete méně plynu.
  • Lepší kvalita: Soustavný optimální průtoku plynu zlepšuje kvalitu svaru a snižuje počet zmetků.
  • Snadná instalace: Zařízení Gastrak® lze integrovat do stávajících i nových rozvodů plynu, používat s tradičními lahvemi nebo lahvemi Integra®.
CHCETE ZAČÍT ŠETŘIT?

Možnosti dodávek

Air Products vám může pomoci stanovit nejekonomičtější možnost dodávek pro konkrétní aplikaci a geografické umístění. Průmyslové plyny se obvykle dodávají v plynné nebo kapalné formě prostřednictvím různých systémů dodávek.

Lahve

Jedná se o tradiční řešení nízkoobjemových dodávek plynu. Lahve lze dodávat v celé řadě velikostí, tlaků a čistot plynů. Platí pro širokou škálu plynů a plynných směsí. Pro větší objemy máme k dispozici rozdělovače lahví.

Svařování řezných plynů

Řada plynů, technologií a služeb v kovovýrobě, ať již jde o svařování, řezání, termické nástřiky, pájení natvrdo nebo drážkování.

CENTRUM PODKLADŮ