logo Go to Home Page

Svařovací plyny řady Maxx®

Snížení nákladů Vašeho svařování

Svařovací plyny řady Maxx®, používané předními světovými výrobci, jsou speciálně navrženy tak, aby zajišťovaly ten nejlepší výkon. Řada Maxx® Vám může pomoci snížit Vaše výrobní náklady. Tyto pečlivě vyvážené směsi plynů poskytují:

 • Rychlejší svařování
 • Vyšší kvalitu svaru
 • Lepší profil svaru
 • Menší rozstřik
 • Méně čištění po svařování

Čas jsou peníze - ušetřete čas snížením potřeby výměny lahví. Plyny řady Maxx® jsou k dispozici v nových velkoobjemových lahvích se snadným používáním. Každá lahve disponuje naším Maxx® ventilem zbytkového tlaku, který zajišťuje kvalitu a konzistenci plynu.


Naše 200 barové lahve mají o 60 % vyšší objem plynu a díky tomu Vám umožňují:

 • Šetřit čas při méňe časté výměně lahví
 • Snížit náklady díky menšímu množství dodávek
 • Skladovat méně lahví.

Produktivita bez kompromisů. Naše plyny řady Maxx® jsou navrženy tak, aby produkovaly co nejméně výparů a ozonu, a chránily tak zdraví pracovníků.

Objevte výhody naší řady plynů Maxx®

Ať už svařujete cokoliv, inovativní řada plynů společnosti Air Products Vám poskytuje ty nejlepší výsledky. S pomocí plynů, speciálně vyvinutých pro zvýšení výkonnosti díky jedinečné kombinaci svařitelnosti, kvality svaru a vyšší rychlosti svařování, dosáhnete lepších výsledků s nižším výskytem vadných výrobků.
VIDĚNÍ VĚŘÍ: REZERVUJTE SI UKÁZKU

Přesvědčte se na vlastní oči

Objednejte si ukázku, rádi Vám předvedeme plyny řady Maxx® v praxi

KONTAKTUJTE NÁS

Zeptejte se odborníka

“Na trhu je k dispozici velké množství svařovacích plynů. Jak mám vybrat ten správný?”
Řada plynů Maxx® společnosti Air Products sestává ze sedmi plynů, které zajišťují optimální výsledky pro většinu svařovacích aplikací. Podívejte se na náš selektor plynu.

Služba Gastrak® společnosti Air Products

Šetřete peníze, zvyšte produktivitu a zlepšete kvalitu. Ať už používáte samostatné lahve nebo dopravujete plyn potrubím, služba Gastrak® Vám může pomoci.

 • Snížení nákladů: Eliminací náporu před svařováním a nadměrného průtoku plynu spotřebujete méně plynu.
 • Lepší kvalita: Soustavný optimální průtoku plynu zlepšuje kvalitu svaru a snižuje počet zmetků.
 • Snadná instalace: Zařízení Gastrak® lze integrovat do stávajících i nových rozvodů plynu, používat s tradičními lahvemi nebo lahvemi Integra®.
CHCETE ZAČÍT ŠETŘIT?

Chcete vytvořit objednávku?

NAKOUPIT

Možnosti dodávek

Air Products vám může pomoci stanovit nejekonomičtější možnost dodávek pro konkrétní aplikaci a geografické umístění. Průmyslové plyny se obvykle dodávají v plynné nebo kapalné formě prostřednictvím různých systémů dodávek.

Lahve

Jedná se o tradiční řešení nízkoobjemových dodávek plynu. Lahve lze dodávat v celé řadě velikostí, tlaků a čistot plynů. Platí pro širokou škálu plynů a plynných směsí. Pro větší objemy máme k dispozici rozdělovače lahví.

Svařování řezných plynů

Řada plynů, technologií a služeb v kovovýrobě, ať již jde o svařování, řezání, termické nástřiky, pájení natvrdo nebo drážkování.

CENTRUM PODKLADŮ